A.S. Création Vliesové tapety 33542-5 Hermitage 10

A.S. Création Vliesové tapety 33542-5 Hermitage 10


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Tapeta Hermitage 10 má detailne prepracovaný vzor, kde pravidelne sa striedajúce pásy sú zdobené malými ornamentmi. Lesk dodá stenám luxus a noblesu. Tapeta má rozmer 0,53 × 10,05 m. Celý popis

27.8
27,80 € Vrátane DPH
Na objednanie u partnera

Kód: 100001968007

Popis

Popis produktu

Hermitage 10 – pôvab rozprávkového paláca.

Luxusné vliesové tapety dodávajú miestnostiam pôvab veľkolepého paláca. Typické vzory pre kolekcie „Hermitage“ ako klasické pásiky, kvetované ornamenty, sú doplnené štýlovými drahokammi a zlatými ozdobami. Detailné prepracovanie vzorov, vytvára zo stien nádherné kulisy pre luxusné interiéry. Kombinácie zelenej, žiarivo žltej, zemitej farby sú zvýraznené zlatou a striebornou.

Štýlové kolekcie Hermitage prinášajú do interiéru pôvab a bohatstvo zámkov a palácov. Klasické motívy zvýrazňujú na stenách štýl minulých storočí a uspokoja aj náročného zákazníka. Povrch tapety je lesklý saténový, čo zvýrazňuje eleganciu a luxus.

Vlastnosti tapety:

Tapeta je vyrobená z kvalitných materiálov vláknitej buničiny – VLIES. Materiál je zárukou stálofarebnosti, pevnosti a dlhej životnosti. Vzory a farebné kombinácie tapiet vytvoria v interiéri jedinečný dizajn a novú atmosféru.

Lepenie vliesovej tapety:
Lepenie vliesovej tapety je veľmi jednoduché a nenáročné. Postup pri lepení nájdete v ďalšej záložke na karte NÁVOD.
 

 

 

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba Béžová, Hnedá
Vzor Ornament, Pásiky a čiary
Rozmer 0,53 m x 10,05 m
Raport 11 / 5 cm
Povrch Hladký, Lesklý
Materiál Vlies