EP LINE Bábika Nena hovoriacia 36 cm so psíkom
58,56 €

51,89 €
+ doprava zadarmo

Všetky dievčatká budú nadšené z krásnej bábiky Neny s modrými očami. Bábika o veľkosti 36 cm má dlhé hebké vlásky. Je oblečená do sukienky a blúzky. Pri sebe má milého kamaráta v podobe psíka.


HASBRO BA Tmavovlasý chlapec s mixérem-56%
35,24 €

15,48 €

Akcia

Tmavovlasý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


HASBRO Baby Alive Narodeninová blonďavá bábika-61%
39,71 €

15,48 €

Akcia

Oslávte s roztomilou blonďavou bábikou narodeniny! Pošlite pozvánky, zabaľte darček a pripravte si tortu na večierok. Bábiku v party šatách môžete dozdobiť korunkou, dať jej do ruky darček alebo tortu.


Nines 31260 Maha con bebe 45cm
40,70 €
36,82 €

Akcia

Krásna bábika-dievčatko, černoška. Má mäkké telíčko. Dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Na sebe má nohavičky, krásne ružové zdobené šatôčky. Vlásky má ako copy s mašličkami.


Baby Annabell Sophia s vláskami
43,21 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Sestrička bábiky Baby Annabell sa volá Sophia a je to usmievavá a priateľská bábika s prekrásnymi blonďavými vláskami, ktorá má vždy dobrú náladu. Sophie miluje česanie, a vždy keď ju jej malá mamička češe alebo jej zaplieta copy, je veľmi trpezlivá.


Zapf Creation Sally blondýna
42,64 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sally je mäkká bábikadlhými blonďavými vláskami, ktoré môžu dievčatá česať a vyrábať najrôznejšie veselé účesy. Sally vo veľkosti 63 cm sa stane najlepšou kamarátkou každého dievčatka.


BABY born Starší sestřička
66,59 €
65,92 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Interaktívne bábika BABY Born Staršia sestrička vo veľkosti 43 cm s mechanickými funkciami, ktoré fungujú bez použitia batérií! Bábika roní slzy a má krásne dlhé vlásky, ktoré môžeš česať a skúšať na nich veľa rôznych účesov.


ADC Blackfire  Ľadové kráľovstvo - Spievajúce Elsa karaoke
88,90 €

70,33 €
+ doprava zadarmo

Bábika princezná Elsa z rozprávky Ľadové kráľovstvo má nádherné a zdobené šaty. A pozor, šaty sa po stlačení náhrdelníka rozsvietia a Elsa začne spievať krásnu pieseň z rozprávky. Pokiaľ si však dáš mikrofón k ústam ty, môžeš spievať sama iba na hudbu. Tiež môžete spievať obe spoločne.


HASBRO Baby Alive Blonďavá bábika s mixérom-61%
39,71 €

15,48 €

Akcia

Blonďavá bábika s mixérom ponúka deťom nový zábavný spôsob ako sa starať o svoju bábiku. Bábika pije vodu a je špeciálne pre ňu pripravené jedlo. Vďaka mixéru je možné namiešať bábike kašičku. Potom stačí po lyžičkách ju nakŕmiť. Keď sa bábika pokaká, je čas vymeniť plienku.


SIMBA Bábika Máša zimná 40 cm
39,19 €

30,50 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.


BABY born Starší bratček
67,98 €

58,26 €
+ doprava zadarmo

Bratček má na sebe pruhované tričko, džínsy s trakmi a fešácké topánky. Jeho obľúbenou zábavou je hra na schovávačku. Schová sa ľahko, pretože má ohybné kolená. Bábika sama stojí.


Llorens Oľga
114,94 €

99,57 €
+ doprava zadarmo

Kĺbová bábika Oľga je malá baletka, ktorú si zamilujú všetky dievčatká. Bábika má dlhé vlásky, s ktorými sa dajú robiť rôzne účesy. Má na sebe skvostný baletný úbor. Olga je vysoká 42 cm. Super darček pre 3-ročné dievčatká.


SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša na trojkolke
11,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou na trojkolke užije veľa zábavy a dobrodružstva.


HASBRO BA Blonďatý chlapec s mixérem-56%
35,24 €

15,48 €

Akcia

Blonďatý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.


HASBRO Baby Alive Tmavovlasá bábika s mixérom-61%
39,71 €

15,48 €

Akcia

Tmavovlasá bábika s mixérom ponúka deťom nový zábavný spôsob ako sa starať o svoju bábiku. Bábika pije vodu a je špeciálne pre ňu pripravené jedlo. Vďaka mixéru je možné namiešať bábike kašičku. Potom stačí po lyžičkách ju nakŕmiť. Keď sa bábika pokaká, je čas vymeniť plienku.


Alltoys Bábika Bambolina Anna s 50 českými slovami
50,56 €

36,94 €

Pôvabná bábika Bambolina Anna vie svojej mamičke po stlačení bruška povedať 50 českých slov. Je oblečená do modernej blúzky a sukienky, na hlave má pruhovanú čiapočku a cez rameno trendy tašku.


Alltoys Bábika Bambolina Molly balerína
69,03 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásna baletka Molly ovláda dokonale tanečné figúry. Jej baletný úbor sa skladá z dresu s ružovou baletnou sukničkou a obutá je do zaväzovacích balerínok. Vie tiež 200 českých slov a k tancu hrá 8 skladieb klasickej hudby.


Bayer Design Česacia hlava Charlene
50,29 €

37,95 €

Obľúbená česacia hlava Charlene o veľkosti 27 cm, ktorú každý deň môžete premeniť podľa svojej predstavivosti. Možno vyskúšať niekoľko rozmanitých účesov, fantázii sa medze nekladú. S dlhými riasami a lokienkami vytvoríte pravú krásku.


Bayer Design Bábika Charlene sister 40 cm
27,90 €

Akcia

Charlene Sister je krásna bábika s dlhými blond vlasmi a krásnou tvárou, veľká 40 cm. Dievčatká môžu bábiku česať a zdobiť pomocou priloženého príslušenstva, aby si ju upravili podľa svojho vkusu.


Disney Moja prvá princezná Šípková Ruženka
34,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna bábika princezná Šípková Ruženka podľa predlohy z populárnych animovaných rozprávok od Disney. Bábika má krásne vlasy, ktoré sa môžu česať a pevné telo s pohyblivými rukami a nohami.


Disney Sofia Prvá: Amber a Whatnaught
10,30 €

Nádherná postavička princeznej zo sveta Sofia Prvá s verným parťákom po svojom boku. Polohovateľná princezná Amber so svojou veveričkou Whatnaught určite poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: mini hrací set - skriňa princeznej
18,47 €
17,90 €

Nádherný hrací set s postavičkou zo sveta Sofia Prvá. Veselá Sofia sa prezlieka vo svojej tajuplnej skrini, ktorá sa v okamihu dokonale premení. Tento set iste poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: Sofia a Flóra
10,30 €

Nádherná postavička princeznej zo sveta Sofia Prvá s verným parťákom po svojom boku. Polohovateľná princezná Sofia s dobrou vílou sudičkou Flórou určite poteší každú malú princeznú.


Disney Sofia Prvá: Sofia a Merryweather
10,30 €

Nádherná postavička princeznej zo sveta Sofia Prvá s verným parťákom po svojom boku. Polohovateľná princezná Sofia s dobrou vílou sudičkou Merryweather určite poteší každú malú princeznú.


HASBRO BA Blond plačúca bábika
21,93 €

17,91 €

Bábätko potrebuje trochu láskyplnej starostlivosti, aby sa cítilo lepšie. Ak bábätko uložíte na spánok, pravidelne oddychuje a vydáva zvuky. Keď ho vezmú do rúk, prebudí sa a vydáva rozrušené zvuky. Uh, lepšie dať cumlíček. Počúvajte jeho sladké upokojujúce sanie. Vydáva dokonca bláznivý zvuk, keď sa s ním hráte.


HASBRO BA Tmavovlasá plačúca bábika
21,93 €

17,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábätko potrebuje trochu láskyplnej starostlivosti, aby sa cítilo lepšie. Ak bábätko uložíte na spánok, pravidelne oddychuje a vydáva zvuky. Keď ho vezmú do rúk, prebudí sa a vydáva rozrušené zvuky. Uh, lepšie dať cumlíček. Počúvajte jeho sladké upokojujúce sanie. Vydáva dokonca bláznivý zvuk, keď sa s ním hráte.


MaDe Bábika Adélka, spieva 3 pesničky CZ
37 €

24,04 €

Bábika Adélka spieva rada každému a tým ich rozveselí. Bábika vie tri pekné české pesničky – Ja mám kone, Vrané kone, Holka modrooká, Prší, prší, len sa leje. Je ako ozajstná. Keď spieva pohybuje ústami.


Llorens Elena 53521-16%
46,58 €

38,76 €

Akcia

Elena je veľmi detailne spracovaná bábika s krásnymi hustými vláskami. Na sebe má šatôčky a kabátik zladené s pančuchami, topánočkami, čiapočkou a kabelkou.


Llorens Elena 53522
48,13 €

42,64 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bábika Elena s krásnými hustými vláskami vhodnými na česanie poteší všetky malé slečny. Na sebe má oblečené šaty s hviezdičkami zladené s čiapočkou, kabátikom, pančuchami a ponožkami.


Llorens Irina Llorona 42260
54,35 €

44,64 €
+ doprava zadarmo

Lucia Llorona je hovoriaca bábika s mäkkým látkovým telom s hustými vláskami v copíkoch Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa.


Llorens Isabela Llorona 33290
38,81 €

34,54 €

Posledný kus za túto cenu!

Isabela Llorona je hovoriaca bábika s mäkkým látkovým telom s hustými vláskami učesanými do copov. Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa.


Llorens Lucia Llorona 38552
50,46 €

41,53 €
+ doprava zadarmo

Lucia Llorona je hovoriaca bábika s mäkkým látkovým telom s hustými vláskami. Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa.


Llorens Lydia Llorona 38548
50,46 €

44,64 €
+ doprava zadarmo

Lydia je hovoriaca bábika s mäkkým látkovým telom s hustými vláskami . Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa.


Llorens Martina 54021-21%
54,35 €

42,64 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Martina je veľmi detailne spracovaná bábika s krásnymi hustými vláskami. Na sebe má bodkované šatôčky zladené s vestičkou, pančuchami, topánočkami, čiapočkou a kabelkou.


Llorens Martina 54022
56,29 €

50,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bábika Martina s krásnými hustými vláskami vhodnými na česanie poteší všetky malé slečny. Na sebe má oblečené šaty s kvetmi zladené s čiapočkou, vestičkou, pančuchami a ponožkami.


Llorens Nicole Llorona 42640-21%
54,35 €

42,64 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zareb Lloron je hovoriaca bábika – černoška s mäkkým látkovým telom v pletenom oblečku s cumlíkom. Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa.


Llorens Sophia 54206
97,08 €

77,66 €
+ doprava zadarmo

Sophia je veľmi detailne spracovaná kĺbová bábika s krásnymi dlhými vláskami. Na sebe má sivý svetrík s mašličkou, sukienku a vysoké topánky s brmbolcami.


Llorens Valeria Ballet 28010
31,04 €

25,60 €

Valeria Ballet je veľmi detailne spracovaná bábika- baletka s krásnymi hustými vláskami sčesanými do drdola. Na sebe má ružový baletný úbor zdobený kvetmi.


Llorens Valeria Europea
38,81 €

32,59 €

Bábika Valeria Europea s krásnymi hustými vláskami učesanými do drdola poteší všetky malé slečny. Na sebe má oblečené pletené šatôčky zladené s čiapočkou, kabátikom a ponožkami.


Llorens Zareb Lloron 42639
54,35 €

44,64 €
+ doprava zadarmo

Zareb Lloron je hovoriaca bábika – černoško s mäkkým látkovým telom v pletenom oblečku s čiapočkou a cumlíkom. Po vytiahnutí cumlíka z úst začne bábika hovoriť „mama“, „papa“ a vydávať reálny zvuk plačúceho dieťaťa.


MaDe Bábika Ruženka s funkciou karaoke, 35cm
22,25 €

19,31 €

Bábika Ruženka s karaoke mikrofónom, vám pomôže stať sa hviezdnou speváčkou. Hrajte sa s Ruženkou ako s bábikou, alebo využite jej karaoke mikrofónu a bude vám hrať hudba k spevu.


MaDe Bábika Adelka, 40 cm, 50 funkcií
51,45 €
+ doprava zadarmo

Krásna bábika Adélka vie povedať 50 českých viet a zaspieva vám jednu českú pesničku. Výška bábiky je 40 cm. Vhodná pre deti od 3 rokov.


MaDe Bábika Adelka, 50 viet, princezná
54,74 €
50,44 €
+ doprava zadarmo

Prekrásna bábika Adelka, je princezná, ktorá po stlačením bruška, alebo iných senzorových tlačidiel dokáže povedať 50 viet. Súčasťou bábiky je príslušenstvo pre princeznú vrátane krásnych šatôčok. Bábika je 38 cm vysoká. Vhodná pre dievčatká od 3 rokov.


MaDe Bábika Adelka, 50 viet, žokejka-64%
54,77 €

19,37 €

Akcia

Prekrásna bábika Adelka, je žokejka, ktorá po stlačením bruška, alebo iných senzorových tlačidiel dokáže povedať 50 viet. Súčasťou bábiky je príslušenstvo pre žokejku. Bábika je 38 cm vysoká. Vhodná pre dievčatká od 3 rokov.


MaDe Bábika Adélka s rozprávkou 40 cm
50,83 €

45,35 €
+ doprava zadarmo

Nádherná bábika Adelka, rozpráva rozprávku o Locice. Adélka má pripínacie pramene vlasov, ktoré v tme svietia, rovnako ako jej kabelka. Bábika je 40 cm vysoká. Vhodná pre dievčatká od 3 rokov.


Nines 30840 TAI VERANO 45 cm
44,41 €

39,80 €

Krásna bábika dievčatko, aziatka. Má mäkké telíčko, hnedé dlhé česacie vlásky s červenou čelenkou s bodkami. Dokonale prepracované ručičky, nožičky a jemnú roztomilú tváričku. Na sebe má modro červeno ružové šatôčky s jemnými kvietkami.


Nines 30882 Tina Verano 45cm Blond
51,77 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Klasická bábika s výškou 45 cm, ktorá plače a hovorí mama a tata. Na sebe má nohavičky, šatôčky, zladený kabátik a čelenku vo vlasoch. Súčasťou bábiky je cumlík, ktorý aktivuje jej funkcie.