Philips Sonicare HX6212/90 for Teens

Philips Sonicare HX6212/90 for Teens

Sonická elektrická kefka zaručí vynikajúce výsledky čistenia pre belšie zuby a svieži dych. Kefka Philips Sonicare HX6212/90 for Teens v mätovom prevedení je ideálna pre začiatočníkov. Jednoducho vyčistí i priestory medzi zubami a strojčekom a vďaka ergonomickému prevedeniu tela kefky sa dostanete aj do ťažko dostupných miest. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
79,99 €
Vrátane RP a DPH
66,70 €
-16%

Už sa nepredáva

Kód: 1121189

Popis

Klúčové vlastnosti Philips Sonicare HX6212/90 for Teens

 • Špeciálne hlavice InterCare
 • Technológia Philips Sonicare
 • Program Easy Start
 • Časovač strážiaci správnu dobu čistenia
 • Ergonomický design

Špeciálnym hlaviciam nič neunikne

Sonická kefka Philips Sonicare HX6212/90 for Teens je vyvinutá aj pre začiatočníkov, ktorí s elektrickými kefkami doteraz nemali skúsenosť. K vynikajúcim výsledkom poslúžia dve špeciálne hlavice, ktoré sa jednoducho vymieňajú. Hlavica INTERCAR krásne ošetrí vaše ďasná, ktoré budú už po dvoch týždňoch preukázateľne zdravšie. Hlavicu tvoria extra dlhé vlákna, ktoré prispievajú k odstraňovaniu plaku, a to aj z ťažko dostupných miest. Druhá hlavica ProResults plaque control odstráni oproti manuálnej kefke oveľa viac plaku. Dlhé vlákna oboch hlavíc bez problémov vyčistia aj zuby so strojčekom, kde prenikne aj do medzier.

Kartáček Philips Sonicare HX6212/90 for Teens hlavice InterCare

Kefka Philips Sonicare HX6212/90 for Teens vyčistí zuby – spoľahlivo

Profesionálne hlavice nie sú jedinou výhodou kefky Philips Sonicare HX6212/90 for Teens. Tá totiž využíva jedinečnú sonickú technológiu, ktorá dokáže za dve minúty dosiahnuť tak dôkladných výsledkov, ktoré by manuálna kefka zvládla až po mesačnom čistení. Túto efektivitu zaisťuje sonický stieravý pohyb, ktorý dokáže zubnú pastu napeniť do takých bubliniek, ktoré ľahko preniknú do medzizubných priestorov, kde už odvedú štandardnú prácu, rovnako tak aj pozdĺž línie ďasien. To všetko kefka zvláda s 31 000 stermi za minútu. Nielen, že vaše zuby budú vyčistené na jedničku, kefka ich tiež prebieli a dôkladne osvieži váš dych.

Sonicare HX6212/90 for Teens sonická technologie stěrů

Správna technika čistenia

Najskôr vykonajte čistenie vonkajšej strany, potom vnútorné. Priložte kefku pod uhlom 45 stupňov k línii ďasná. Pomaly prechádzajte zo zuba na zub, pričom každý posun vykonajte zhruba po troch sekundách, aby sa dostatočne rozrušil zubný plak. U vnútorného oblúku uhol prispôsobte podľa rozmiestnenia zubov.


Aj časovú presnosť zaistí kefka sama

Konečne sa dostávame k vysvetleniu vhodnosti kefky aj pre začiatočníkov. Ten totiž ponúka program Easy Start, ktorý poskytuje možnosť postupného zvyšovania výkonu v priebehu prvých 14 čistení s novou kefkou. Vďaka tomu si na túto prevádzku pozvoľne ľahko zvyknete. Ideálna doba čistenia by mala zabrať dve minúty. S tým vám môže pomôcť praktický časovač Quadpacer, ktorý vám dá vedieť, v akých oblastiach chrupu je časový limit dodržiavaný. Časovač Smarttimer vás potom upozorní na uplynutie celkového času, dvoch minút.

Sonický kartáček Philips časovač Quadpacer

Kefku Philips Sonicare HX6212/90 for Teens pohodlne pribalíte aj na cesty

Veľkokapacitné batérie NiMH zaistia dlhú výdrž kefky, ktorá s každodennou prevádzkou vydrží až dva týždne. Pre zistenie stavu batérie poslúži indikátor s kontrolkou. Okrem nabíjačky balenie kefky obsahuje tiež praktické cestovné puzdro, vďaka ktorému si prístroj môžete jednoducho pribaliť aj na cesty. Aj pri cestovaní totiž iste oceníte tenké ergonomické prevedenie, ktoré ľahko padne do ruky a umožní jednoduché čistenie. A nakoniec aj nápaditý modrý design bude iste vyhovovať každému.

Philips Sonicare HX6212/90 for Teens cestovní pouzdro

Vlastnosti

 • Systém kartáčkových hlavíc: nasadzovacia hlavica kefky
 • Odstraňuje7× viac plaku než manuálna kefka
 • Prispieva k zníženiu výskytu zubného kazu
 • Pre každodenné kvalitné čistenie

Dôležité informácie

Napätie 110–220 V
Typ batérie NiMH
Frekvencie 31 000 sterov za minútu

Príslušenstvo

 • Telo kefky: 1 Philips Sonicare for Teens
 • Kartáčková hlavica: 1 ProResults plaque control, 1 ks INTERCAR, štandardná veľkosť
 • Cestovné púzdro
 • Nabíjačka