Philips HX6212/87

Značka: Philips Náš kód: 1121018

Akcia

Akcia platí do 31.03.2019 alebo do vypredania zásob.

Philips HX6212/87

AKCIA: Získajte -20% zľavu navyše po zadaní zľavového kódu T20PHL (platí do 24.03.2019)
Sonická elektrická kefka zaručí vynikajúce výsledky čistenia pre belšie zuby a svieži dych. Kefka Sonicare for Teens Blue Philips HX6212/87 je ideálna pre začiatočníkov. Jednoducho vyčistí aj priestory medzi zubami a strojčekom a vďaka ergonomickému prevedeniu tela kefky sa dostanete aj do ťažko dostupných miest. Celý popis

64.99
64,99 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 87,28 €, Ušetríte 22,29 € (25 %)
Cena s MALL kartou:
34,99 €
Viac info tu

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti Philips HX6212/87

 • Špeciálne hlavice InterCare
 • Technológia Philips Sonicare
 • Program Easy Start
 • Časovač strážiaci správnu dobu čistenia
 • Ergonomický design

Špeciálnym hlaviciam nič neunikne

Sonická kefka Philips HX6212/87 je vyvinutá aj pre začiatočníkov, ktorí s elektrickými kefkami doteraz nemali skúsenosť. K vynikajúcim výsledkom poslúžia dve špeciálne hlavice, ktoré sa jednoducho vymieňajú. Hlavica INTERCAR krásne ošetrí vaše ďasná, ktoré budú už po dvoch týždňoch preukázateľne zdravšie. Hlavicu tvoria extra dlhé vlákna, ktoré prispievajú k odstraňovaniu plaku, a to aj z ťažko dostupných miest. Druhá hlavica ProResults plaque control odstráni oproti manuálnej kefke oveľa viac plaku. Dlhé vlákna oboch hlavíc bez problémov vyčistia aj zuby so strojčekom, kde prenikne aj do medzier.

Kartáček Philips HX6212/87 hlavice InterCare

Kefka Philips HX6212/87 vyčistí zuby – spoľahlivo

Profesionálne hlavice nie sú jedinou výhodou kefky Philips HX6212/87. Tá totiž využíva jedinečnú sonickú technológiu, ktorá dokáže za dve minúty dosiahnuť tak dôkladných výsledkov, ktoré by manuálna kefka zvládla až po mesačnom čistení. Túto efektivitu zaisťuje sonický stieravý pohyb, ktorý dokáže zubnú pastu napeniť do takých bubliniek, ktoré ľahko preniknú do medzizubných priestorov, kde už odvedú štandardnú prácu, rovnako tak aj pozdĺž línie ďasien. To všetko kefka zvláda s 31 000 stermi za minútu. Nielen, že vaše zuby budú vyčistené na jedničku, kefka ich tiež prebieli a dôkladne osvieži váš dych.

Philips HX6212/87 sonická technologie stěrů

Správna technika čistenia

Najskôr vykonajte čistenie vonkajšej strany, potom vnútorné. Priložte kefku pod uhlom 45 stupňov k línii ďasná. Pomaly prechádzajte zo zuba na zub, pričom každý posun vykonajte zhruba po troch sekundách, aby sa dostatočne rozrušil zubný plak. U vnútorného oblúku uhol prispôsobte podľa rozmiestnenia zubov.


Aj časovú presnosť zaistí kefka sama

Konečne sa dostávame k vysvetleniu vhodnosti kefky aj pre začiatočníkov. Ten totiž ponúka program Easy Start, ktorý poskytuje možnosť postupného zvyšovania výkonu v priebehu prvých 14 čistení s novou kefkou. Vďaka tomu si na túto prevádzku pozvoľne ľahko zvyknete. Ideálna doba čistenia by mala zabrať dve minúty. S tým vám môže pomôcť praktický časovač Quadpacer, ktorý vám dá vedieť, v akých oblastiach chrupu je časový limit dodržiavaný. Časovač Smarttimer vás potom upozorní na uplynutie celkového času, dvoch minút.

Sonický kartáček Philips časovač Quadpacer

Kefku Philips HX6212/87 pohodlne pribalíte aj na cesty

Veľkokapacitné batérie NiMH zaistia dlhú výdrž kefky, ktorá s každodennou prevádzkou vydrží až dva týždne. Pre zistenie stavu batérie poslúži indikátor s kontrolkou. Okrem nabíjačky balenie kefky obsahuje tiež praktické cestovné puzdro, vďaka ktorému si prístroj môžete jednoducho pribaliť aj na cesty. Aj pri cestovaní totiž iste oceníte tenké ergonomické prevedenie, ktoré ľahko padne do ruky a umožní jednoduché čistenie. A nakoniec aj nápaditý modrý design bude iste vyhovovať každému.

Philips HX6212/87 cestovní pouzdro

Vlastnosti

 • Systém kartáčkových hlavíc: nasadzovacia hlavica kefky
 • Odstraňuje7× viac plaku než manuálna kefka
 • Prispieva k zníženiu výskytu zubného kazu
 • Pre každodenné kvalitné čistenie

Dôležité informácie

Napätie 110–220 V
Typ batérie NiMH
Frekvencia 31 000 sterov za minútu

Príslušenstvo

 • Telo kefky: 1 Philips Sonicare for Teens
 • Kartáčková hlavica: 1 ProResults plaque control, 1 ks INTERCAR, štandardná veľkosť
 • Cestovné púzdro
 • Nabíjačka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Počet programov 1
Minútky áno
Náhradné hlavice áno
Tlakový sensor nie
Doba prevádzky 14 Hodiny
Doba nabíjania 24 hod
Indikátor stavu batérie áno
Pre deti nie
Počet oscilačných pohybov 31000 ot./min
Puzdro áno
Připevnění na zeď nie
Nabíjacie stanice áno
Napájanie aku
Farba modrá
Smart nie

Alternatívne produkty

Oral-B Pro 2500 Pink 3DWhite
79 €

69 €

Akcia

Elektrická zubná kefka Oral B Pro 2500 Pink 3DWhite vám dodá pocit profesionálne vyčistených zubov. Odstráni zubný povlak a podporí zdravie ďasien a to vďaka 3D pohybu. Súčasťou je koncovka Cross Action, ktorá je určená pre každodenné čistenie.