Philips Sonicare HX9052/17 náhradné štandardné hlavice, 2 ks

Philips Sonicare HX9052/17 náhradné štandardné hlavice, 2 ks

Náhradná hlavica PHILIPS Sonicare HX9052/17 – Zdravé zuby začínajú pri zdravých ďasnách. Starajte sa o ne s našou kefkovou hlavicou Premium Gum Care. Jemné a flexibilné okraje, ktoré pomáhajú kopírovať tvar vašich ďasien, poskytujú 2× väčší kontakt s povrchom pre kvalitné odstránenie zubného plaku pozdĺž línie ďasien. Balenie obsahuje 2 ks. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
24,99 €
Vrátane RP a DPH
23,90 €

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1080412

Popis

Hlavné prednosti

Pre výnimočnú starostlivosť o ďasná

 • Až 7× zdravšie ďasná počas iba 2 týždňov***

Bezkonkurenčné hĺbkové čistenie

 • Až 10× lepšie odstránenie plaku ako manuálnou zubnou kefkou
 • Až 2× väčší kontakt s povrchom zubov a ďasien** pre hĺbkové čistenie bez námahy

Nová LED technológia

 • Vyvinutá s cieľom naplno využiť inovatívnu sonickú čistiacu silu
 • Automatický výber optimálneho režimu pre maximálny výsledok****

Navrhnuté pre optimálny výkon

 • Vždy majte na pamäti, kedy je čas na výmenu. A vždy dosiahnite efektívne čistenie.
 • Nasadzovací dizajn pre jednoduché umiestnenie výmennej kefkovitej hlavice
 • Produkty prešli testovaním, vďaka ktorému spĺňajú nároky na starostlivosť o ústnu dutinu

Vlastnosti

Zamerané na starostlivosť o ďasná

S kefkovou hlavicou Philips Sonicare Premium Gum Care je aj to najintenzívnejšie čistenie šetrné. Pri pohybe po ďasnách absorbujú pružné strany a vlákna hlavice Premium Gum Care všetok prílišný tlak, a tak sú vaše ďasná chránené aj pri intenzívnom čistení. Vlákna odstraňujú povlak a baktérie pozdĺž línie ďasien a tým prispievajú k ich zdraviu. Vďaka zakrivenému tvaru kefkovitej hlavice je zaistený maximálny kontakt vlákien.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Adaptibilná technológia čistenia

S našou adaptibilnou technológiou je každé čistenie prispôsobené práve vám. Vďaka mäkkým a flexibilným gumovým stranám sa hlavica Premium Gum Care prispôsobí jedinečným líniám vašich zubov a ďasien, absorbuje prílišný tlak pri čistení a umožňuje tak naplno využiť sonickú technológiu. Vlákna sa prispôsobia tvaru ďasien a zubov a zaistia tak až 2× väčší kontakt s povrchom** než bežná čistiaca hlavica pre hĺbkové čistenie, a to aj na ťažko prístupných miestach.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Rozlúčte sa s plakom

Vďaka flexibilnému dizajnu odstraňuje hlavica Premium Gum Care až 10× viac plaku ako manuálna kefka. Svojim pohybom podporuje sonickú technológiu čistenia Philips Sonicare, takže pri akomkoľvek čistení dosiahnete výnimočnú čistotu, ktorú uvidíte aj ucítite.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technológia Philips Sonicare

Hlavice a telo kefky Sonicare tvorí skvelý tím. Vďaka našej sonickej technológii dosiahnete bezkonkurenčného čistenia. Vysokorýchlostné vibrácie kefky s výkonom až 31 000 sterov kefky za minútu napení zubnú pastu na bublinky útočiace na povlak a vháňa ich medzi zubami a pozdĺž línie ďasien, čím zaistí výnimočné čistenie.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Pokyny pre výmenu hlavice kefky

Po troch mesiacoch používania stráca hlavica na účinnosti, ale ako k tomu dôjde, prostredníctvom funkcie BrushSync™ vás na to upozorníme. Vaša šikovná kefka sleduje, ako často a s akým tlakom si zuby čistíte, a upozorní vás, keď je potreba hlavicu vymeniť. Nemáte kefku Philips Sonicare? Stačí sledovať modré vlákna. Ak zbelejú, je čas hlavicu vymeniť.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Čistenie s pokojnou hlavou

Všetky hlavice Philips Sonicare sú bezpečné a šetrné k zubom a ďasnám. Hlavice sú dôkladne testované, aby ste si pri každom čistení mohli užívať výnimočný výkon a výdrž.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Jednoduché nasadenie

Čistiaca hlavica Premium Plaque Control dokonale pasuje na akúkoľvek kefku Philips Sonicare, okrem modelov PowerUp Battery a Essence. Výmena a čistenie sú jednoduché vďaka ľahkému nasadeniu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Párovanie režimov BrushSync™

S našim párovaním režimov BrushSync™ dosiahnete najlepšiu možnú čistotu****. Čistiaca hlavica Philips Sonicare C2 Optimal Clean je synchronizovaná s funkciou BrushSync™ kefky Philips Sonicare**** a vyberá optimálny režim a intenzitu čistenia pre výnimočnú starostlivosť. Stačí len začať čistiť.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technické parametre

Balenie obsahuje

 • Kefková hlavica: 2 kefkovité hlavice Premium Gum Care

Dizajn a prevedenie

 • Inteligentná rozpoznávacia hlavica kefky: Áno
 • Mäkkosť vlákien: Jemná
 • Farba: White
 • Materiál hlavice kefky: Mäkké, flexibilné gumové boky
 • Vlákna, ktoré upozornia: Strata modrej farby vlákien
 • Veľkosť: Štandardná

Kompatibilita

 • Systém hlavíc kefky: Nasadzovacie
 • Vhodné pre tieto modely: Rad 2 Series pre predchádzanie zubnému povlaku, Rad 2 Series na ochranu pred zubným povlakom, Rad 3 Series starostlivosť o ďasná, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare +, pre deti – for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite +, PowerUp

Kvalita a výkon

 • Výmena: Každé 3 mesiace
 • Testované: na optimálne použitie

Prínos pre zdravie

 • Zdravie ďasien: Až 7× zdravšie ďasná*
 • Odstraňovanie zubného povlaku: Odstraňuje 10× viac plaku*****