Philips Sonicare HX9042/17 náhradné hlavice, 2ks

Philips Sonicare HX9042/17 náhradné hlavice, 2ks

Náhradna hlavica PHILIPS Sonicare HX9042/17 – Získajte žiarivo biely úsmev. Naša hlavica Premium Plaque Control pre efektívne odstránenie zubného plaku kopíruje tvar vašich zubov a ďasien vďaka jemným, flexibilným bokom, ktoré poskytujú 4× väčší kontakt s povrchom než bežné kartáčkové hlavice pre pohodlné a hĺbkové vyčistenie. Adaptibilná technológia čistenia. Balenie obsahuje 2 ks. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
24,99 €
Vrátane RP a DPH
23,90 €

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1080401

Popis

Hlavné prednosti

Výnimočná starostlivosť o zuby a ďasná

 • Až 10× lepšie odstránenie plaku ako manuálnou zubnou kefkou

Zatiaľ najhlbšie vyčistenie od značky Philips Sonicare

 • 4× viac povrchového kontaktu** pre hĺbkové čistenie bez námahy

Navrhnuté pre optimálny výkon

 • Vždy majte na pamäti, kedy je čas na výmenu. A vždy dosiahnite efektívneho čistenia.
 • Nasadzovací dizajn pre jednoduché umiestnenie výmennej kefkovitej hlavice
 • Produkty prešli testovaním, vďaka ktorému spĺňajú nároky na starostlivosť o ústnu dutinu

Nová LED technológia

 • Automatický výber optimálneho režimu pre maximálny výsledok****
 • Vyvinutá s cieľom naplno využiť inovatívnu sonickú čistiacu silu

Vlastnosti

Rozlúčte sa s plakom

Vďaka flexibilnému dizajnu odstraňuje až 10× viac plaku aj v ťažko dostupných miestach*, čím je dosiahnuté skutočne intenzívneho čistenia pozdĺž línie ďasien a medzi zubami.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Adaptibilná technológia čistenia

S našou adaptibilnou technológiou je každé čistenie prispôsobené práve vám. Vďaka mäkkým a flexibilným gumovým stranám sa hlavica Premium Plaque Control prispôsobí jedinečným líniám vašich zubov a ďasien, absorbuje prílišný tlak pri čistení a umožňuje tak naplno využiť sonickú technológiu. Vlákna sa prispôsobia tvaru ďasien a zubov a zaistí tak až 4× väčší kontakt s povrchom** než bežná čistiaca hlavica pre hĺbkové čistenie na ťažko prístupných miestach.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Párovanie režimov BrushSync

S našim párovaním režimov BrushSync™ dosiahnete najlepšie možné čistoty****. Kartáčkové hlavice Premium sú synchronizované s funkciou BrushSync™ kefky Philips Sonicare**** a vyberajú optimálny režim a intenzitu čistenia pre výnimočnú starostlivosť, belosť zubov a zdravé ďasná. Stačí už len začať čistiť.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technológia Philips Sonicare

Hlavica a telo kefky Sonicare tvorí skvelý tím. Vďaka našej sonickej technológii dosiahnete bezkonkurenčného čistenia. Vysokorýchlostné vibrácie kefky s výkonom až 31 000 sterov kefky za minútu napení zubnú pastu na bublinky útočiace na povlak a vháňa ich medzi zubami a pozdĺž línie ďasien, čím zaistí výnimočné čistenie.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Pokyny pre výmenu hlavice kefky

Po troch mesiacoch používania stráca hlavica na účinnosti, ale ako k tomu dôjde, prostredníctvom funkcie BrushSync™ vás na to upozorníme. Vaša šikovná kefka sleduje, ako často a s akým tlakom si zuby čistíte, a upozorní vás, keď je potreba hlavicu vymeniť. Nemáte kefku Philips Sonicare? Stačí sledovať modré vlákna. Ak zbelejú, je čas hlavicu vymeniť.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Čistenie s pokojnou hlavou

Všetky hlavice Philips Sonicare sú bezpečné a šetrné k zubom a ďasnám. Hlavice sú dôkladne testované, aby ste si pri každom čistení mohli užívať výnimočný výkon a výdrž.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Jednoduché nasadenie

Čistiaca hlavica Premium Plaque Control dokonale pasuje na akúkoľvek kefku Philips Sonicare, okrem modelov PowerUp Battery a Essence. Výmena a čistenie sú jednoduché vďaka ľahkému nasadeniu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technické parametre

Balenie obsahuje

 • Kartáčkové hlavice: 2 ks Premium Plaque Control

Dizajn a prevedenie

 • Inteligentné rozpoznávanie hlavice kefky: Áno
 • Mäkkosť vlákien: Stredne mäkká
 • Farba: White
 • Materiál hlavice kefy: Mäkké, flexibilné gumové boky
 • Vlákna, ktoré upozornia: Strata modrej farby vlákien
 • Veľkosť: Štandardné

Kompatibilita

 • Systém kartáčkových hlavíc: Nasadzovacie
 • Vhodné pre tieto modely: Rad 2 Series pre predchádzanie zubnému povlaku, Rad 2 Series na ochranu pred zubným povlakom, Rad 3 Series starostlivosť o ďasná, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare +, pre deti – for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite +, PowerUp

Kvalita a výkon

 • Výmena: Každé 3 mesiace
 • Testované: na optimálne použitie

Prínos pre zdravie

 • Odstraňovanie zubného povlaku: Odstraňuje 10× viac plaku*
Upozornenie na esenciálne oleje: Zubné pasty obsahujúce esenciálne oleje môžu poškodiť kefkovú hlavicu. Vyvarujte sa priameho kontaktu s produktami obsahujúce esenciálne oleje alebo kokosový olej. Ich použitie môže mať za následok uvoľnenie vlákien.