Philips Sonicare HX8072/11 náhradné hlavice, 2 ks

Philips Sonicare HX8072/11 náhradné hlavice, 2 ks

Náhradná hlavica PHILIPS Sonicare HX8072/ 11 2 ks – Premeňte zubnú kefku Philips Sonicare na kefku na čistenie jazyka so sonickou technológiou. Vďaka špeciálne vyvinutým vláknam MicroBristles čistí hlavica TongueCare+ v kombinácii so sprejom Philips Sonicare BreathRx jazyk do hĺbky. Balenie obsahuje 2 ks. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
14,90 €
Vrátane RP a DPH

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1080436

Popis

Hlavné prednosti

Jednoduchý doplnok vašej bežnej starostlivosti o ústnu dutinu
 
 • Z kefky na zuby na kefku na čistenie jazyka jedným nasadením
 • Ľahký prístup ku všetkým častiam jazyka

Inovatívna technológia

 • Automatické spárovanie s telom zubnej kefky
 • 240 vlákien MicroBristles pre šetrné hĺbkové vyčistenie
 • Philips Sonicare, hlavica na čistenie jazyka

Vlastnosti

Jednoduché nasadenie

Hlavica na čistenie jazyka TongueCare+ rýchlo zmení Vašu kefku na zuby Philips Sonicare na kefku na čistenie jazyka so sonickou technológiou. Jednotlivé kefky na čistenie jazyka sa nasadia na telo kefky Philips Sonicare, ako bežná čistiaca hlavica. Táto inovatívna hlavica na čistenie jazyka sa ľahko používa, mení a čistí a môžete ich kombinovať so všetkými telami kefky Philips Sonicare. Začleniť čistenie jazyka do každodennej starostlivosti o ústnu dutinu tak nebolo nikdy jednoduchšie. Kompatibilný so všetkými sonickými zubnými kefkami Philips Sonicare s výnimkou: PowerUp Battery a Essence.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Dokonalé čistenie jazyka

Pokiaľ chcete mať jazyk naozaj čistý, musíte sa dostať všade. Vďaka ergonomickému tvaru hlavice na čistenie jazyka TongueCare+ to nie je problém. S malou a flexibilnou hlavicou kefky ľahko odstránite baktérie spôsobujúce nepríjemný dych.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Inteligentné párovanie režimov

Vnútri hlavice na čistenie jazyka TongueCare+ je mikročip, ktorý komunikuje s telom Vašej kefky na zuby. Akonáhle hlavicu nasadíte, telo ju automaticky rozozná a zvolí príslušný režim a intenzitu pre optimálne čistenie jazyka. Jediné, čo musíte urobiť, je zapnúť Vašu kefku.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Vlákna MicroBristles

S 240 gumovými vláknami MicroBristles je hlavica na čistenie jazyka TongueCare+ určená na čistenie mäkkého a pórovitého povrchu jazyka. Flexibilné vlákna MicroBristles kopírujú a jemne čistia okolie vyvýšenín a rýh, odstraňujú nánosy baktérií a absorbujú hlbší sprej Philips Sonicare BreathRx, ktorý zneškodní baktérie na jazyku.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Sónická technológia

TongueCare+ je jediná hlavica na čistenie jazyka s účinnosťou Philips Sonicare, ktorá odstraňuje baktérie spôsobujúce nepríjemný dych pri každom ťahu. Vďaka 31 000 vibráciám za minútu účinne odstraňuje nečistoty z jazyka aj baktérie spôsobujúce nepríjemný dych a zapracováva hlbšie látky obsiahnuté v spreji Philips Sonicare BreathRx, ktoré zneškodňujú baktérie. Budete mať pocit čistejšieho jazyka a dlhšie sviežeho dychu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technické parametre

Balenie obsahuje

 • Kefková hlavica: 2 hlavice na čistenie jazyka TongueCare+

Kompatibilita

 • Systém kefkových hlavíc: Nasadzovacie
 • Vhodné pre tieto modely: Série 2 Series Plaque Control, Rad 2 Series Plaque Defense, Rad 3 Series Gum Health, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare +, HealthyWhite, HealthyWhite +, PowerUp

Dizajn a prevedenie

 • Inteligentné rozpoznávanie hlavice kefky: Áno
 • Farba: Čierna

Materiál

 • Elastomer: Bez latexu

Video

Philips Sonicare

Philips Sonicare