Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black

Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black

Akcia
Kapsulový kávovar vám pripraví lahodnú filtrovanú kávu, caffè crema, espressa a dokonca aj čaj vďaka špeciálnemu systému troch tlakov pre sparovanie kávy. Praktický kávovar Cafissimo MINI Midnight Black zaistí dostatok priestoru pre hrnčeky všetkých veľkostí vďaka vyberateľnej odkladacej ploche a sklápaciemu podstavcu na šálku. Celý popis
89,91 €
Vrátane RP a DPH
57,90 €
-35%
Doprava zadarmo
Platí do 31.10.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1113646

Popis

Klúčové vlastnosti kávovaru Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black

 • Tri tlaky na sparovanie kávy
 • Rýchle zahriatie (cca 40 sekúnd)
 • Vyberateľná odkladacia plocha na šálky
 • Programovateľné dávkovanie vody
 • Kompaktný design


Kofeinový doping z pohodlí domova

Doprajte si slastné okamihy pri vychutnávaní obľúbenej kávy, pre ktorej prípravu postačí stlačiť tlačidlo. Kávovar Tchibo Cafissimo MINI Classy Black pripraví rôzne druhy káv od klasického espressa, caffè crema až po filtrovanú kávu a dokonca aj čaju. Profesionálnej kvality dosiahne predovšetkým vďaka patentovanému systému troch tlakov sparovania kávy. Každému typu tak prisúdi ideálny tlak pre optimálnu prípravu. Ani to navyše nezaberie príliš času, pretože sa kávovar dokáže zahriať veľmi rýchlo, približne do 40 sekúnd

Automatický kávovar sa prispôsobí vášmu hrnčeku

S kávovarom Tchibo Cafissimo MINI Classy Black sa vám bude jednoducho pracovať vďaka inteligentnej konštrukcii prevedenia, ktorá zaistí dostatok miesta pre akúkoľvek veľkosť šálky. Všetko sa krásne prispôsobí pomocou vyberateľnej odkladacej plochy a sklápaciemu podstavcu na šálky. Odkladacia plocha je navyše pre jednoduché použitie magnetická, rovnako tak ako zásobník pre 4 použité kapsule. Ďalšie užitočné funkcie odvápnenia ušetria čas zisťovaním stavu spotrebiča. Na všetko v prípade potreby upozorní integrovaná signalizácia.

Vedeli ste, že…

Mimo stimulačného kofeínu obsahuje káva aj iné dôležité látky, napríklad oleje a bielkoviny, mnohé minerálne látky ako draslík, železo, horčík, dokonca aj antioxidanty. Ako so všetkým samozrejme platí, že nič sa nesmie preháňať. Všeobecne sa preto odporúča neprekračovať hranicu 4 šálok kávy za deň.


Káva podľa vašich predstáv

Aby ste si mohli obľúbený nápoj vždy vychutnávať podľa vašich predstáv, môžete pri procese nastavovať ľubovoľné dávkovanie vody. Tým budete schopní regulovať kávovú arómu a na základe toho ovplyvňovať intenzitu samotnej kávy. Pokiaľ s kávovarom nebudete pracovať po dobu 9 minút, sám sa pre zachovanie bezpečnosti a úspornej prevádzky vypne.

Elegancia s kávovarom Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black

Kávovar Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black vás iste zaujme aj moderným štýlovým dizajnom, ktorý rozžiari vašu kuchynskú linku. Kompaktnosť celého prevedenia hladko zapadne aj do menej priestranných kuchýň. A nakoniec univerzálna biela farba bude ladiť s každým interiérom.

Vlastnosti

 • Typ espresso: na kapsule
 • Tlak: až 15
 • Čierne prevedenie
 • Objem nádoby na vodu: 0,65 l
 • Záruka 36 mesiacov
 • Jednoduché nasadenie zásobníka

Odkazy