Vergnano Gran Aroma pods 4 x 18ks

Hodnotenie: 4,5 12 hodnotení Značka: Vergnano Náš kód: 556956
Vergnano Gran Aroma pods 4 x 18ks

Vergnano Gran Aroma pods 4 x 18ks

Jemná zmes Caffe Vergnano Grand Aroma pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Grand Aróma zmes z najlepších zmesí odrody Robusta, s plnou chuťou a bohatou penou. Celý popis

19
4.5 12

19 € vrátane DPH

4 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 4
  • Autor si prial zostať v anonymite

S chuťou aj vôňou kávy som spokojná.

Hodnotenie: 4
  • Autor si prial zostať v anonymite

Káva v ESE podech. Velmi dobrá, jemné chuti. Petr B.

Hodnotenie: 5
  • Hana H., Praha 9

Kvalitni a velmi chutna kava

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

4 × 18 samostatne balených porcií je špeciálne balených tak, aby si čo najdlhšie udržali svoju kvalitu a čerstvosť.

Grand Aroma pods 4 × 18ks

  • vhodné pre všetky kávovary s E.S.E. systémom (Easy Serving Espresso system)
  • hmotnosť 1 pod = 7g
  • stredne silná káva
  • nízky obsah kofeínu
  • vysoko oceníte ako kávu rannú (naše odporúčanie)
  • ekologický filtračný papier

Caffe 'Vergnano má už dlhoročnú tradíciu na trhu a to od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril obchod s potravinárskym tovarom v mestečku Chieri u talianskeho Torina. V obchode sa čoskoro začal zaoberať predajom a pražením kávy. Toto odhodlanie bolo poháňané odvážnymi rozhodnutiami a zakúpením prvej kávovej plantáže v Keni.

Od začiatku sa Vergnano orientoval na výber najcennejších druhov káv, tie ktoré len rastú v istých nadmorských výškach, v osobitných klimatických krajinách bohatých na minerálne soli, ktoré sú v stredomorských amerických krajinách ako sú Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a neskôr tiež Kenya a Brazília.

Sledovanie kvality v skutočnosti začína už pred začiatkom rastu rastliny a to používaním prírodného kompostu u kávových fariem, ktoré produkujú pre Vergnano, pretože to je jediná metóda, ktorá povoľuje kultiváciu chutných zrniek kávy.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 504 g
Počet kusov v balení 72 ks
Druh kávy zmes arabica a robusta

Alternatívne produkty

Vergnano Decaffeinato pods 4 x 18ks
21 €
19 €

Jemná zmes Caffe Vergnano Decaffeinato pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Vybraná zmes z najlepších odrôd kávy Arabica – bez kofeínu. Porciovaná káva jemnej a vyváženej chuti a vône.


Vergnano 100% Arabica pods 4 x 18ks
21 €
19 €

Jemná zmes Caffe Vergnano 100% Arabica pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. 100% Arabica je výberom z najlepších odrôd tejto kávy.


Vergnano Espresso pods 4 x 18ks
21 €
19 €

Jemná zmes Caffe Vergnano Espresso pods 72 ks v ekologickom filtračnom papieri, z ktorých každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava optimálneho espressa je bez problémov – ako doma, tak v kancelárii. Výsledkom je krémová káva s bohatou arómou a chuťou. Espresso zmes pre tých, ktorí preferujú kávu trochu
silnejšiu
. Porciovaná káva intenzívnej krémovej chuti a vône.