Vergnano Gran Aroma Bar, mletá 4 x 250g

Hodnotenie: 4,5 39 hodnotení Značka: Vergnano Náš kód: 534416

Doprava zadarmo

Vergnano Gran Aroma Bar, mletá 4 x 250g

Vergnano Gran Aroma je mletá káva s bohatou a dlhotrvajúcou chuťou pre tých, ktorí dávajú prednosť silnej príchuti kávy. Zmes káv Arabica a Robusta, ktorá sa dobre zhoduje s mliekom. Plná chuť a aróma je ideálna pre prípravu cappuccina a mliečnej kávy, ktorá zaručuje dobre vyváženú arómu v šálke. Balenie obsahuje 4 × 250 g Celý popis

14.02
4.5 39

14,02 € vrátane DPHBežná cena: 17,99 €, Ušetríte 3,97 € (22 %)

Náš kód: 534416

18 užívateľských recenzií

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Káva je výborná ale už 2x sa nám stalo že sme mali 1 balenie kávy poškodené. “s dierkou” takze tam kde to balia by si mali dať väčší pozor. Už tu kávu určite nebudem objednávať.

Hodnotenie: 4
  • Autor si prial zostať v anonymite

Moc dobrá káva do moka konvičky za slušnou cenu.

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Velice chutna káva

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

Gran Aroma

  • vhodné na prípravu cappuccina a mliečnej kávy
  • silná kávová chuť
  • zmes káv Arabica a Robusta
  • mletá káva
  • obsah: 4 × 250 g

Caffe 'Vergnano má už dlhoročnú tradíciu na trhu a to od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril obchod s potravinárskym tovarom v mestečku Chieri u talianskeho Torina. V obchode sa čoskoro začal zaoberať predajom a pražením kávy. Toto odhodlanie bolo poháňané odvážnymi rozhodnutiami a zakúpením prvej kávovej plantáže v Keni.

Od začiatku sa Vergnano orientoval na výber najcennejších druhov káv, tie ktoré len rastú v istých nadmorských výškach, v osobitných klimatických krajinách bohatých na minerálne soli, ktoré sú v stredomorských amerických krajinách ako sú Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a neskôr tiež Kenya a Brazília.

Sledovanie kvality v skutočnosti začína už pred začiatkom rastu rastliny a to používaním prírodného kompostu u kávových fariem, ktoré produkujú pre Vergnano, pretože to je jediná metóda, ktorá povoľuje kultiváciu chutných zrniek kávy.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 250 g
Počet kusov v balení 4 ks
Druh kávy zmes arabica a robusta