Vergnano Gran Aroma Bar, mletá 4 x 250g

Vergnano Gran Aroma Bar, mletá 4 x 250g

Vergnano Gran Aroma je mletá káva s bohatou a dlhotrvajúcou chuťou pre tých, ktorí dávajú prednosť silnej príchuti kávy. Zmes káv Arabica a Robusta, ktorá sa dobre zhoduje s mliekom. Plná chuť a aróma je ideálna pre prípravu cappuccina a mliečnej kávy, ktorá zaručuje dobre vyváženú arómu v šálke. Balenie obsahuje 4 × 250 g Celý popis
17,99 €
Vrátane DPH
14,90 €
3,73 €/ks
-17%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 534416

Popis

Gran Aroma

  • vhodné na prípravu cappuccina a mliečnej kávy
  • silná kávová chuť
  • zmes káv Arabica a Robusta
  • mletá káva
  • obsah: 4 × 250 g

Caffe 'Vergnano má už dlhoročnú tradíciu na trhu a to od roku 1882, kedy Domenico Vergnano otvoril obchod s potravinárskym tovarom v mestečku Chieri u talianskeho Torina. V obchode sa čoskoro začal zaoberať predajom a pražením kávy. Toto odhodlanie bolo poháňané odvážnymi rozhodnutiami a zakúpením prvej kávovej plantáže v Keni.

Od začiatku sa Vergnano orientoval na výber najcennejších druhov káv, tie ktoré len rastú v istých nadmorských výškach, v osobitných klimatických krajinách bohatých na minerálne soli, ktoré sú v stredomorských amerických krajinách ako sú Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a neskôr tiež Kenya a Brazília.

Sledovanie kvality v skutočnosti začína už pred začiatkom rastu rastliny a to používaním prírodného kompostu u kávových fariem, ktoré produkujú pre Vergnano, pretože to je jediná metóda, ktorá povoľuje kultiváciu chutných zrniek kávy.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: