Piazza d´Oro Intenso, 1kg zrno

Hodnotenie: 4,5 10 hodnotení Značka: Piazza d´Oro Náš kód: 841635

Piazza d´Oro Intenso, 1kg zrno

Zrnková káva Piazza d'Oro Intenso je zmesou zŕn odrody Arabica z centrálnej a južnej Ameriky a vysoko kvalitnej Robusty z Ugandy. Káva sa vyznačuje chuťou kakaových bôbov a horkej čokolády s podtónom lieskových orechov, korenia a chilli. Celý popis

27.3
4.5 10

27,30 € vrátane DPHBežná cena: 31,99 €, Ušetríte 4,69 € (14 %)

Náš kód: 841635

7 užívateľských recenzií

Hodnotenie: 5
  • Arnošt Š., Kutná Hora

Dobrá káva , skvělá chuť.

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Skvělá zážitková káva

Hodnotenie: 5
  • Helena S., Kněževes

Káva skvělá, objednávám znovu.

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

Piazza d'Oro Intenso

  • 1000g
  • zmes Arabiky z centrálnej a južnej Ameriky a vysoko kvalitnej Robusty z Ugandy
  • dominantné chuťové tóny: kakaové bôby a horká čokoláda
  • podtóny: lieskové orechy, korenie a chilli

Intenzívna vôňa aj chuť, dosiahnutá vďaka najtmavšiemu praženiu zo všetkých zmesí Piazza d'Oro, to je pýcha kávy INTENSO. Je to zmes zŕn odrody Arabica z centrálnej a južnej Ameriky a vysoko kvalitnej Robusty z Ugandy. Nechajte sa uniesť korenistou vôňou, v ktorej ľahko rozpoznáte tmavú čokoládu a oriešok. Váš chuťový zážitok umocnia hlboké tóny horkej čokolády a holandského kakaa dozdobené lieskovým orieškom. Ľahko korenený chuťový podtext by sa dal prirovnať k zmesi korenia a chilli. INTENSO je vhodnou voľbou pre espresso, ktoré si rýchlo obľúbite. Svojim výrazným charakterom sa tiež hodí pre mliečne varianty s espresso základom.

Espresso výnimočnej kvality Prémiovej kávovej zmesi Piazza d'Oro espresso vynikajú svojou výnimočnosťou a osobitým chuťovým profilom. Tieto starostlivo namiešané a pomaly pražené kávy tvoria špeciálnu ponuku z ktorej si vyberie naozaj každý. Káva PIAZZA D'ORO sa pestuje a zberá zodpovedne vo vzťahu k životnému prostrediu a spoločnosti. UTZ Certified je nezávislá NADÁCIA, ktorá vznikla v roku 2002 s cieľom realizovať program udržateľného rozvoja v oblasti pestovania kávy. Nezávislí audítori každý rok kontrolujú a certifikujú farmárov v daných oblastiach, či pri pestovaní dodržiavajú princípy správnej poľnohospodárskej praxe, spravodlivých sociálnych vzťahov a ochrany životného prostredia. Tieto zásady sú obsiahnuté v Kódexe správania UTZ a pri ich dodržiavaní majú farmári možnosť získať vyššiu cenu za svoj tovar.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 1000 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy zmes arabica a robusta