O'Ccaffé O’Ccaffé Cremaroma DELIZIOSO 1000g 4/7 1000g 60% Robusta: India / Uganda 40% Arabica: Brazília / Etiópia

O'Ccaffé O’Ccaffé Cremaroma DELIZIOSO 1000g 4/7 1000g 60% Robusta: India / Uganda 40% Arabica: Brazília / Etiópia

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pražená zrnková káva O'Ccaffé Gran Bar Cremaroma DELIZIOSO  je príjemná zmes Robusty a Arabiky. Je spojením prvotriednej odrody kávových zŕn a pražiarenských skúseností rodinného dedičstva. Kombináciou pomeru 60 / 40 vznikla komplexná zrnková káva s jemne ovocnou arómou a vyváženou chuťou zmesí. Celý popis
15,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

1.7.2021 - 6.7.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100045566273

Popis

Pražená zrnková káva O'Ccaffé Gran Bar Cremaroma DELIZIOSO  je príjemná zmes Robusty a Arabiky. Je spojením prvotriednej odrody kávových zŕn a pražiarenských skúseností rodinného dedičstva. Kombináciou pomeru 60 / 40 vznikla komplexná zrnková káva s jemne ovocnou arómou a vyváženou chuťou zmesí. Základom týchto druhu káv sú dlhoročné priateľské vzťahy s dodávateľmi kvalitnej suroviny v podobe zelených kávových zŕn Robusty a Arabiky pochádzajúcich z Indií a Ugandy pre odrodu Rousty a Brazílie, a Etiópie pre odrodu Arabiky. Výsledkom tajného rodinného receptu praženia tak vzniká intenzívna krémovosť s rovnako intenzívnou ovocnou arómou s čistou dochuťou, bez pridaných konzervantov. Práve to robí z DELIZIOSA jemnosť pre všedné dni.

Káva určená pre kávovary: plne automatizované s automatickým pomletím kávových zŕn, prípadne pre pákové kávovary, moka (koťogo) a French press s potrebou zabezpečenia mlynčeka na kávu.