Mirabela čerstvá káva Indie Cherry 225g

Značka: Mirabela Náš kód: 1112031

Mirabela čerstvá káva Indie Cherry 225g

Vysokokvalitná jednodruhová odrodová 100% Robusta pochádza z horských oblastí indického Karnataka. Špecifickú chuť získava aj vďaka spracovaniu tzv. metódou monzunovania, kedy sú zrná vystavená pôsobeniu silného vetra a monzúnových dažďov. Vyznačuje sa hustou cremou, silnou a plnou chuťou s nízkou aciditou a ovocnými tónmi. Celý popis

5.6

5,60 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Veľkosť balenia: 225 g
  • Druh kávy: 100% Robusta
  • Typ kávy: zrnková
  • praženie v Českej republike.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 225 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy robusta

Alternatívne produkty

Tchibo Gold Selection Créma 180g, instantná káva
6,58 €

5,30 €

Gold Selection Crema sa vyznačuje bohatou chuťou a intenzívnou arómou v spojení s výnimočnou zamatovou penou. Instantná káva od značky Tchibo je pre všetky chvíle, kedy si chcete dopriať malé potešenie len pre seba.


Celmar Mletá zelená káva, 250 g
5,79 €

5,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pití zelené kávy má pro lidské tělo spoustu benefitů – protože obsahuje kofein, dodá vám ztracenou energii, urychluje metabolismus, snižuje krevní tlak a cholesterol. Tato káva je s přídavkem zázvoru a skořice. Celmar zrna zelené kávy nepraží, čímž si zachovají více účinných látek. Chuťově je na pomezí čaje a kávy.


Alberto Caffè Crema Pads 36x7g
6 €
5,60 €

Aromatická korenená káva s jemnou zamatovou penou. Káva je porciovaná v ekologickom filtračnom papieri. Každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava espressa je jednoduchá a bez problémov vo všetkých pákových kávovaroch.


Tchibo Gold Selection 200g, instantná káva
6,58 €

5,10 €

Instantná káva Tchibo Gold Selection bola vytvorená špeciálne pre tých, ktorí ocenia ušľachtilú a plnú chuť kávy. Výnimočne zlaté granulky vznikli vďaka špeciálnemu procesu praženia starostlivo vybraných kávových zŕn. Ušľachtilá a delikátna, to je Tchibo Gold Selection.


Celmar Mletá zelená káva, 250 g
5,40 €

4,80 €

Novinka

Pití zelené kávy má pro lidské tělo spoustu benefitů – protože obsahuje kofein, dodá vám ztracenou energii, urychluje metabolismus, snižuje krevní tlak a cholesterol. Celmar zrna zelené kávy nepraží, čímž si zachovají více účinných látek. Chuťově je na pomezí čaje a kávy.


Alberto Espresso Pads 36x7g

Alberto Espresso Pads 36x7g

Hodnotenie: 4,5
6 €
5,50 €

Aromatické ohnivé espresso, šetrne pražené, s talianskym charakterom. Káva je porciovaná v ekologickom filtračnom papieri. Každý obsahuje presnú dávku kávy, takže príprava espressa je jednoduchá a bez problémov vo všetkých pákových kávovaroch.


Idee Kaffee Classic 500g mletá vákuovo balená
6,20 €

5,50 €

Táto káva je spojením vynikajúcej chuti a maximálneho pôžitku. Vďaka svojej patentovanej spracovateľskej metóde je zvlášť šetrná k žalúdku – a pritom obsahuje kofeín.