Cafédirect Espresso 100% Arabica mletá káva 227g

Značka: Cafédirect Náš kód: 1241763

Doprava zadarmo

Cafédirect Espresso 100% Arabica mletá káva 227g

Silne mletá pražená káva 100% je intenzívne espresso z kávových zrniek z Latinskej Ameriky s bohatou penou. Vychutnajte si túto plnú kávu s ľahko sladkým zakončením a tónmi horkej čokolády. Sila praženia 6/6. Celý popis

6.1

6,10 € vrátane DPH

Náš kód: 1241763

Popis

Popis produktu

  • Silne pražené intenzívne espresso z kávových zrniek z Latinskej Ameriky s bohatou penou.
  • Stupeň praženia 6 je najsilnejšie praženie, ktoré značka Cafédirect v rámci mletých káv ponúka.
  • Vychutnajte si túto plnú kávu s ľahko sladkým zakončením a tónmi horkej čokolády.
  • Káva sa zozbiera ručne presne v momente, keď sú kávové čerešne perfektne zrelé.
  • Sila praženie 6/6.

Návod na prípravu: odporúčame minimálne jednu vrchovatú lyžičku kávy na jednu šálku. Táto káva je vhodná pre všetky spôsoby prípravy aj do pákového kávovaru. Odporúčame minimálne jednu vrchovatú lyžičku kávy na jednu šálku / 7g na prípravu espressa. Skladujte v suchu a chlade.

Zloženie: 100% Arabica espresso mletá káva pražená. Suroviny nie sú geneticky modifikované. Podiel fair trade: 100%.

Cafédirect odoberá kávové zrná priamo od jednotlivých družstiev s ktorými spolupracuje už od roku 1996. Cafédirect odvádza cez 50% svojich ziskov späť družstvám. Družstvá vďaka významnej podpore Cafédirect a zapojenia do Fairtrade obchodu školia farmárov v oblasti kontroly kvality, riadenia prírodných zdrojov, chuťových testov kávy, správnej žatve, manažmentu kávových fariem, obnovu kávových výsadieb tak, aby bola zaistená dlhodobo udržateľná vysoká kvalita kávy. Vďaka Fairtrade prémiu plynú finančné prostriedky späť tiež formou investície do rozvoja infraštruktúry, zdravotnej starostlivosti a vzdelávania. Za šálkou kávy Cafédirect nie je len lahodná chuť prvotriednej kávy, ale aj úsilie a vôle všetkých, ktorí sa podieľajú na tom, aby ste si mohli túto kávu vychutnať. A tí si zaslúžia za svoju vynikajúcu kávu spravodlivú cenu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 227 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy arabica
Fair Trade áno