Cafédirect BIO Espresso Blend zrnková káva s tónmi rumu a praženého cukru 227g

90%
Hodnotenie: 4,5
Cafédirect

Cafédirect BIO Espresso Blend zrnková káva s tónmi rumu a praženého cukru 227g

90%
Hodnotenie: 4,5
Cafédirect

Zrnková pražená káva 80% Arabica a 20% Robusta je ekologicky pestovaná. Táto káva má vyváženú chuť a intenzívnu vôňu s nádychom kakaa a praženého cukru, v závere s tónmi po rume a hrozienkach. Sila praženia 5/5. Celý popis

6.2
4.5 4
6,98 € Vrátane DPH
6,20 €
Na sklade 5+ kusov

Kód: 1241098

Popis

Popis produktu

  • Vynikajúca silne pražená zmes na espresso z ekologicky pestovaných zrniek latinskoamerickej Arabiky a africkej Robusty.
  • Perfektné vyváženie výraznej chuti a intenzívna vôňa s nádychom kakaa a praženého cukru, v závere s tónmi po rume a hrozienkach.
  • Káva sa zozbiera ručne presne v momente, keď sú kávové čerešne perfektne zrelé.
  • Sila praženia 5/5.

Návod na prípravu: pre chuť čerstvo mletej kávy nameľte množstvo kávových zŕn podľa potreby na okamžité použitie. Táto káva je vhodná najmä na prípravu silného espressa. Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení skladujte bez prístupu vzduchu.

Zloženie: 80% Arabica zrnková káva pražená, 20% Robusta zrnková káva pražená. Suroviny nie sú geneticky modifikované. Podiel fair trade: 100%. BIO kvalita.

Cafédirect odoberá kávové zrná priamo od jednotlivých družstiev s ktorými spolupracuje už od roku 1996. Cafédirect odvádza cez 50% svojich ziskov späť družstvám. Družstvá vďaka významnej podpore Cafédirect a zapojenia do Fairtrade obchodu školia farmárov v oblasti kontroly kvality, riadenia prírodných zdrojov, chuťových testov kávy, správnej žatve, manažmentu kávových fariem, obnovu kávových výsadieb tak, aby bola zaistená dlhodobo udržateľná vysoká kvalita kávy. Vďaka Fairtrade prémiu plynú finančné prostriedky späť tiež formou investície do rozvoja infraštruktúry, zdravotnej starostlivosti a vzdelávania. Za šálkou kávy Cafédirect nie je len lahodná chuť prvotriednej kávy, ale aj úsilie a vôle všetkých, ktorí sa podieľajú na tom, aby ste si mohli túto kávu vychutnať. A tí si zaslúžia za svoju vynikajúcu kávu spravodlivú cenu."


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 227 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy zmes arabica a robusta
Fair Trade áno