Cafédirect Arabika Smooth mletá káva s tóny mliečnej čokolády 100% Arabika, 227g

Značka: Cafédirect Náš kód: 1241764

Doprava zadarmo

Cafédirect Arabika Smooth mletá káva s tóny mliečnej čokolády 100% Arabika, 227g

Mletá pražená káva 100% Arabica je prvá káva s certifikáciou Fairtrade na britskom trhu. Táto káva má vyváženú chuť a intenzívnu vôňu s tónmi mliečnej čokolády a karamelu. Sila praženia 3/5. Celý popis

5.7

5,70 € vrátane DPH

Náš kód: 1241764

Popis

Popis produktu

  • Prvá káva s certifikáciou Fairtrade na britskom trhu.
  • Vynikajúca kombinácia kávových zŕn Strednej a Južnej Ameriky.
  • Neuveriteľne jemná krémová káva s tónmi mliečnej čokolády a karamelu.
  • Káva sa zozbiera ručne presne v momente, keď sú kávové čerešne perfektne zrelé.
  • Sila praženia 3/5.

Návod na prípravu: odporúčame minimálne jednu vrchovatú lyžičku kávy na jednu šálku. Táto káva je vhodná na prípravu v kafetiéri a filtri. Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení skladujte bez prístupu vzduchu.

Zloženie: 100% Arabica mletá káva pražená. Suroviny nie sú geneticky modifikované. Podiel fair trade: 100%.

Cafédirect odoberá kávové zrná priamo od jednotlivých družstiev s ktorými spolupracuje už od roku 1996. Cafédirect odvádza cez 50% svojich ziskov späť družstvám. Družstvá vďaka významnej podpore Cafédirect a zapojenia do Fairtrade obchodu školia farmárov v oblasti kontroly kvality, riadenia prírodných zdrojov, chuťových testov kávy, správnej žatve, manažmentu kávových fariem, obnovu kávových výsadieb tak, aby bola zaistená dlhodobo udržateľná vysoká kvalita kávy. Vďaka Fairtrade prémiu plynú finančné prostriedky späť tiež formou investície do rozvoja infraštruktúry, zdravotnej starostlivosti a vzdelávania. Za šálkou kávy Cafédirect nie je len lahodná chuť prvotriednej kávy, ale aj úsilie a vôle všetkých, ktorí sa podieľajú na tom, aby ste si mohli túto kávu vychutnať. A tí si zaslúžia za svoju vynikajúcu kávu spravodlivú cenu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 227 g
Počet kusov v balení 1 ks
Druh kávy arabica
Fair Trade áno