Iswari Bio Macaccino 1 kg
28,90 €

Lahodný energetický kakaový nápoj Macaccino je skvelou náhradou rannej kávy. Je kombináciou nepraženého kakaa, účinkov koreňa z rastliny maca a sladkosti kokosového cukru.


Klas Coffee Ginseng 30 sáčkov
23,40 €

Inovatívny káva Coffee Ginseng vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa. Vďaka vlastnostiam koreňa Ženšen a kávy budete svieži a načerpáte nové sily. .


Klas Coffee Reishi 30 sáčkov
23,40 €

Inovatívny káva Coffee Reishi vám poskytne príjemný pôžitok, ktorý potrebujete pre správny začiatok dňa. Bude ale aj vhodným darčekom pre rodinu a priateľov.


Salvia Paradise Káva - Papua New Guinea
21,10 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Papua New Guinea Sigri A je pestovaná v Afrike na druhom najväčšom ostrove sveta – Novej Guinei, plantáži Sigri A. Jedná sa o kávu s plným, okrúhlym telom a vôní, acidita je skôr slabší. Nepostráda zemitú chuť a chuť horkej čokolády s nádychom tabaku.


Coffree - kávovinový nápoj 75 g
5,10 €

Coffree – kávovinový nápoj je čisto prírodný zmes v prášku z koreňov púpavy a čakanky vhodná na prípravu aromatického kávovinového nápoja s prínosným obsahom živín a blahodárnych účinkov. .


Iswari Macaccino 125 g
5 €

Lahodný energetický kakaový nápoj Macaccino je skvelou náhradou rannej kávy. Je kombináciou nepraženého kakaa, účinkov koreňa z rastliny maca a sladkosti kokosového cukru.


OXALIS Barbados 150 g - káva
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Vybrané kávové sorta s arómou koláče z pekanových orieškov (min. 1,9%). Príprava: hrubosť mletia prispôsobte zvolenému spôsobu prípravy kávy. Na 1 porciu použite najmenej 2 zarovnané kávové lyžičky (cca 7g) mletej kávy. Kávu zalievajte horúcou vodou s teplotou 93–94 ° C.


OXALIS Biely nugát 150 g - káva mletá
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Vybrané kávové sorta s arómou krémovej bielej čokolády, pistácií a vanilky. Príprava: Na 1 porciu použite najmenej 2 zarovnané kávové lyžičky (cca 7g) mleté kávy. Kávu zalievajte horúcou vodou s teplotou 93–94 ° C. Po pomletia ju uschovajte v chladu a suchu, bez prístupu vzduchu.


OXALIS Škorica slimáky 150 g - káva
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Zloženie: pražená mletá káva aromatizované (100% arabika), aróma sviatočného pečiva so sladkou škoricou, vanilkou a orechy (Min. 2,9%) Príprava: na 100 ml vody o teplote 93–94 ° C použite 7 g mletej kávy. Uchovajte v suchu, chráňte pred teplom vo vzduchotesnej nádobe.


OXALIS Brazília Santos 150 g - zrnková káva
3,80 €

Brazília Santos Popis: V chuti i vôni prevažuje čokoláda a oriešky sprevádzané nádychom marhúľ. Káva má jemnú decentný aciditu a krémové telo. Príprava: Hrubosť mletia prispôsobte zvolenému spôsobu prípravy kávy. Na 1 porciu použite najmenej 2 zarovnané kávové lyžičky (cca 7g) mletej kávy.