Areon HOME PERFUME 150 ml - Yuzu Squash

Areon HOME PERFUME 150 ml - Yuzu Squash


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Unikátny osviežovač vzduchu / difuzér /, určený do interiéru. Tvorí ho 10 ks špeciálnych poréznych drevených tyčiniek a parfum, ktorý je vyrobený z prírodných ingrediencií. Celý popis

9.9
9,90 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100040224026

Popis

Popis produktu

Unikátny osviežovač vzduchu / difuzér /, určený do interiéru. Tvorí ho 10 ks špeciálnych poréznych drevených tyčiniek a parfum, ktorý je vyrobený z prírodných ingrediencií. Vôňa vám vydrží niekoľko mesiacov, obzvlášť umiestnite ak sklenený flakón s tyčinkami do priestoru s minimálnym prúdením vzduchu. Osviežovač používajte nasledujúcim spôsobom:

odskrutkujte viečko, vyberte plastovú zátku a viečko naskrutkujte späť otvorom vo viečku vložte do flakónu niekoľko drevených tyčiniek a ostatné uschovajte; akonáhle sa vám bude vôňa zdať málo intenzívna, pridajte ďalšie tyčinky.

Zloženie parfumu:
Tento parfum bol navrhnutý prednými francúzskymi odborníkmi ako osviežujúci unisex vôňa, ktorá vás opojí čerstvými citrusovými tónmi japonského yuzu a mandarínky, ktoré prechádzajú k mierne drevitému základu.

Balenie:
Parfém sa dodáva v sklenenom flakóne s objemom 150 ml, so štýlovým strieborným uzáverom, a v elegantnej krabičke.

Použitie:

interiér domácnosti, kancelárie, a všade tam, kde potrebujete osviežiť prostredia. Vďaka jedinečnej vôňu a vkusnému obalu možno výrobok použiť aj ako luxusný darček.

Tento výrobok patrí k najvyššej rade osviežovačov vzduchu a svojou kvalitou uspokojí aj najnáročnejších klientov s vycibreným vkusom.

Upozornenie:
Flakón s parfumom umiestnite na vodorovný a stabilný povrch, mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nevystavujte priamym slnečným lúčom!


Parametre

Parametre produktu %1% %2%