Papillon Svietidlo sklenené Tempus, 20 cm-50%
16 € 8 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Svietidlo z hnedého skla Tempus dodá plamienku sviečky tajomný nádych. Neexistuje lepší doplnok na vytvorenie romantickej atmosféry. Svietidlo Tempus je ozdobené prírodnou lastúrou a zaručene poteší všetkých milovníkov jednoduchých tvarov a kvalitného dizajnu..

ETA Aróma difuzér Aria 4634 90000
54,99 € 39,90 €

Aróma difuzér od značky Eta ponúka efektívne zvlhčovanie vzduchu v kombinácii s aromaterapiou. Farebné podsvietenie ďalej umocňuje relaxačnú atmosféru, ktorú správne zvolený prírodný esenciálny olej navodí. Luxusný dizajn vďaka drevenému prevedeniu a tvar púčika, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Napájanie zo siete.

ETA Aróma difuzér Essenco 1634 90000
39,99 €

Aróma difuzér od značky Eta ponúka efektívne zvlhčovanie vzduchu v kombinácii s aromaterapiou. Farebné podsvietenie ďalej umocňuje relaxačnú atmosféru, ktorú správne zvolený prírodný esenciálny olej navodí. Luxusný dizajn vďaka vyrezávanému motívu v tele, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Napájanie zo siete.

Stadler Form Julia White
72,10 €

Aróma difuzér Julia od značky Stadler Form vyniká veľmi tichou prevádzkou, je tichší ako ľudský šepot. Pri spotrebe náplne sa automaticky vypne. K jeho prevádzke stačí iba voda a aróma esenciálny olej. LED indikátory možno stlmiť či úplne vypnúť.

GRUNDIG Aróma difuzér s USB 2v1 GRU-06681
19,80 €

Aróma difuzér GRU-06681 od značky Grundig možno použiť bez vône ako zvlhčovač vzduchu a alebo na relaxáciu a navodenie atmosféry voňavou parou. Prevádzka je tak tichá, že ho ani nebudete počuť. Po odčerpaní vody sa automaticky vypne.

ETA Aróma difuzér Sento 2634 90000
49,99 €

Aróma difuzér od značky Eta ponúka efektívne zvlhčovanie vzduchu v kombinácii s aromaterapiou. Farebné podsvietenie ďalej umocňuje relaxačnú atmosféru, ktorú správne zvolený prírodný esenciálny olej navodí. Luxusný dizajn vďaka kombinácii skla a bambusového dreva, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Napájanie zo siete.

Stadler Form Julia Black

Stadler Form Julia Black

Hodnotenie: 5
73,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér Julia od značky Stadler Form vyniká veľmi tichou prevádzkou, je tichší ako ľudský šepot. Pri spotrebe náplne sa automaticky vypne. K jeho prevádzke stačí iba voda a aróma esenciálny olej. LED indikátory možno stlmiť či úplne vypnúť.

Soehnle Aróma difuzér Bari
39,23 € 35 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový Aróma difuzér Bari značky SOEHNLE vytvorí z každej izby voňajúcu oázu. Difusér je vybavený 2 úrovňami svietenia a možnosťou automatického vypnutia prístroja. Je určený pre miestnosti o veľkosti do 16 m².

ETA Aróma difuzér Essencio 0634 90000
26,99 €

Aróma difuzér od značky Eta ponúka efektívne zvlhčovanie vzduchu v kombinácii s aromaterapiou. Farebné podsvietenie ďalej umocňuje relaxačnú atmosféru, ktorú správne zvolený prírodný esenciálny olej navodí. Luxusný a moderný dizajn, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Napájanie cez USB kábel.

GRUNDIG Aróma difuzér s USB GRU-14108
28,90 €

Aróma difuzér od značky Grundig možno použiť bez vône ako zvlhčovať vzduchu a alebo na relaxáciu a navodenie atmosféry voňavou parou. Prevádzka je tak tichá, že ho ani nebudete počuť. Pri vyčerpaní vody zo 360 ml zásobníka sa automaticky vypne.

ETA Aróma difuzér Fiora 3634 90000
39,99 € 22,90 €

Aróma difuzér od značky Eta ponúka jednoduchý a efektívny spôsob aromaterapie. Podsvietenie v modrej farbe napomáha relaxačnej atmosfére. Stačí nakvapkať esenciálny olej na priloženú vložku. Napájanie zo siete aj na batérie.

GRUNDIG Aróma difuzér GRU-03168
21,70 €

Aróma difuzér od značky Grundig umožňuje nastaviť farebné svetlo pre relaxáciu i navodenie atmosféry, spoločne s voňavou parou. Prevádzka je tak tichá, že ho ani nebudete počuť. V balení nájdete fľaštičku vonného oleja.

Stadler Form Mia White
42,60 €

Aróma difuzér Mia od značky Stadler Form vyniká veľmi tichou prevádzkou, je tichší ako ľudský šepot. Pri spotrebe náplne sa automaticky vypne. Kompaktné rozmery dovoľujú si ho zobrať všade so sebou.

Stadler Form Mia Black
42,10 €

Aróma difuzér Mia od značky Stadler Form vyniká veľmi tichou prevádzkou, je tichší ako ľudský šepot. Pri spotrebe náplne sa automaticky vypne. Kompaktné rozmery dovoľujú si ho zobrať všade so sebou.

GRUNDIG Aróma difuzér s USB GRU-14109
26,90 €

Aróma difuzér od značky Grundig možno použiť bez vône ako zvlhčovať vzduchu a alebo na relaxáciu a navodenie atmosféry voňavou parou. Prevádzka je tak tichá, že ho ani nebudete počuť. Pri vyčerpaní vody zo 350ml zásobníka sa automaticky vypne.

GRUNDIG Aróma difuzér s USB GRU-13055
16,20 €

Aróma difuzér od značky Grundig možno použiť bez vône ako zvlhčovať vzduchu a alebo na relaxáciu a navodenie atmosféry voňavou parou. Prevádzka je tak tichá, že ho ani nebudete počuť. Pri vyčerpaní vody zo 140ml zásobníka sa automaticky vypne.

GRUNDIG Aróma difuzér s USB GRU-12133
19,80 €

Aróma difuzér od značky Grundig možno použiť bez vône ako zvlhčovať vzduchu a alebo na relaxáciu a navodenie atmosféry voňavou parou. Prevádzka je tak tichá, že ho ani nebudete počuť. Po odčerpaní vody sa automaticky vypne.