Albi Na drôte

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Albi

Albi Na drôte

Na drátě je zábavná a rychlá karetní hra, kterou ani nebudete chtít uklidit ze stolu. Můžete ji nosit v kapse, vysvětlíte ji za šedesát vteřin, odehrajete za patnáct minut a nezáleží na tom, jestli hrajete dva, tři nebo čtyři. Celý popis

9.5
5 1

9,50 € vrátane DPH

Náš kód: 1030549

Popis

Popis produktu

  • Zapamatujte si, kde jací ptáčci leží a získávejte je do svých sbírek.
  • Na drátě je jednoduchá karetní hra, která procvičuje paměť.
  • Cílem hráčů je sbírat karty s různobarevnými ptáčky a vytvářet z nich hejna.
  • Každá karta je oboustranná a na každé straně je zobrazen jiný počet ptáčků nebo ptáčci v jiné barvě.
  • Hráči kartičky otáčejí, snaží se zapamatovat, kde bylo kolik ptáčků.
  • Díky tomu sbírat přesně ty ptáčky, které právě potřebují.

Specifikace:

  • Hra obsahuje: 30 karet ptáčků a pravidla.
  • Počet hráčů: 2–4.
  • Délka hry: 15 minut a více.
  • Vhodné pro děti od 6 let.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 6 rokov
Počet hráčov 2 až 4
Približná doba hrania do 30 minút

Alternatívne produkty

Mattel Uno Despicable Me 3
9,79 €

Vaša obľúbená hra teraz prichádza v dizajne populárnych filmov Ja, zloduch! Cieľom je čo najrýchlejšie sa zbaviť všetkých svojich kariet tým, že postupne vyhadzujete karty zhodujúce sa s vrchnou kartou odkladacieho balíčka.


Mindok 50 druhov hmyzu a pavúkov
13,17 €

6,56 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 druhov hmyzu a pavúkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!


Mindok 50 veselých hier do auta
7,36 €

6,29 €

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!


Mindok 50 koní a poníkov
13,03 €

6,50 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!


Mindok 50 plemien psov
13,17 €

6,56 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!


Mindok 50 báječných experimentov
7,36 €
6,90 €

Skvelá zábava pre všetkych malých experimentátorov! Nechaj pod vodou vybuchnúť farebnú sopku, vyrob si neviditeľný atrament, tancujúceho hada alebo dážď v kuchyni. Prekvap svojich kamarátov či súrodencov zábavnými pokusmi, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúzla.


Granna Hledej, hledej
11,70 €

10,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Dráček Fráček nakreslil spoustu hezkých obrázků a rozmístil je na kartách. Pro vás si připravil různé hádanky. Podívejte se na obrázky na kartách. Zapojte svou fantazii a odpovězte dráčkovi na jednu ze tří otázek.