Pedigree Vital Protection vrecká pre šteňatá výber mäsa s ryžou v želé 4 x (12 x 100g)

Pedigree Vital Protection vrecká pre šteňatá výber mäsa s ryžou v želé 4 x (12 x 100g)

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
,,Mokré,, krmivo v podobe kapsičiek pre šteňatá od 6 týždni života. Výhodné balenie 4 x (12 × 100g kapsičiek.)
Celý popis
18,42 €
Vrátane DPH
14,20 €
0,30 €/ks
-22%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra na predajni
Predajne
 
6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 504543

Popis

V tomto veku šteňatá vyžadujú špeciálne živiny. Pedigree Junior im poskytuje kompletné krmivo, ľahko stráviteľné a vyvážené, obsahujúci navyše vápnik s fosforom. Mäsité kúsky sú jemne povarené, aby si udržali čo najviac prírodných vitamínov bez konzervačných látok. Výsledkom je zloženie obsahujúce všetky základné zložky, ktoré vášmu šteňaťu pomáhajú k zdravému štartu do života.

Balenie 12 × 100g kapsičiek obsahuje: V jednom kartóne sú 4 kusy balenia po 12 × 100g

3× s kuracím mäsom 3× s jahňacím mäsom 3× s hydinovým mäsom 3× s hovädzím mäsom

Zloženie:

  • S kuracím mäsom: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 38% (vrátane 4% kuracieho mäsa), obilniny, oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, minerálne látky, S morčacím mäsom: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 38% (vrátane 4% morčacieho mäsa), obilniny, oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, minerálne látky.

Príprava a použitie

  • Ak zmiešate kapsičku Pedigree pre šteňatá s granulami Pedigree pre šteňatá, podávajte len polovicu odporúčanej dávky z každého produktu. Uvedené množstvá sú len informatívne. Individuálne potreby psov môžu byť odlišné od odporúčanej dávky a závisia na úrovni aktivity, plemena a veku. Preto môžete upraviť dávky pre optimálny rast. Odporúčame postupný prechod na nové krmivo. Podávajte pri izbovej teplote.