Whiskas Mäsový výber so zeleninou BONUS 24pack

Hodnotenie: 4,9 212 hodnotení Značka: Whiskas Náš kód: 806154

AkciaNáš tip

Akcia platí do 31.05.2020 alebo do vypredania zásob.

Whiskas Mäsový výber so zeleninou BONUS 24pack

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Kapsičky pre dospelé mačky všetkých plemien. Veľké balenia Menu Mäsový výber 24 pack. Celý popis

6.78
4.9 212

14 € Vrátane DPH
6,78 €
-51%

Náš kód: 806154

Popis

Popis produktu

Krmivo vo vrecúškach neprechádza tak dlhým sterilizačným procesom ako krmivo v konzervách, preto je chuťovo bohatšie, šťavnatejšie a lákavo voňavé.

Whiskas je starostlivo pripravené krmivo s obsahom všetkých zložiek výživy, ktoré vaše mačka potrebuje pre svoje zdravie, krásny vzhľad a pocit spokojnosti. A navyše skvele chutí. Môže si vaša mačka priať niečo viac? Je vyrobené bez umelých konzervačných látok a farbív a poskytuje Vašej mačke kompletnú dávku potravy, pretože obsahuje všetky dôležité živiny pre jej zdravý život. Vďaka vrecúškam môže byť jedálny lístok Vašej mačky bohatší a rozmanitejší, pretože si každý deň môže pochutnať na niečom inom.

Balenie 24 × 100g obsahuje:

  • 6 × kapsička s kuracím mäsom a zeleným hráškom
  • 6 × kapsička s hovädzím mäsom
  • 6 × kapsička s morčacím mäsom
  • 6 × kapsička s jahňacím mäsom a mrkvou

Zloženie:

  • S jahňacím mäsom a mrkvou: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% jahňacieho mäsa), zelenina (vrátane 4% mrkvy), obilniny, minerálne látky, rôzne cukry.
  • S morčacím mäsom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% morčacieho), obilniny, minerálne látky, rôzne cukry.
  • S hovädzím mäsom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% hovädzieho mäsa), obilniny, minerálne látky, rôzne cukry.
  • S kuracím mäsom a zeleným hráškom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% kuracieho mäsa), zelenina (vrátane 4% zeleného hrášku), obilniny, minerálne látky, rôzne cukry.

Odporúčame dokúpiť:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Vek zvieraťa Od 1 roku
Príchuť so štyrmi druhmi mäsa
Hmotnosť 2.4 kg