Monge NATURAL kapsička tuniak v želé s krevetami pre mačky 24 x 80g

Hodnotenie: 4,5 3 hodnotení Značka: Monge
Monge NATURAL kapsička tuniak v želé s krevetami pre mačky 24 x 80g

Monge NATURAL kapsička tuniak v želé s krevetami pre mačky 24 x 80g

Úplne prírodná, ľahko stráviteľná čerstvá zmes mäsa tuniaka a kreviet znamenitej kvality s želé pre výživu dospelých zdravých mačiek. Ponúkame kapsičky vo viacerých variantoch. Výhodnom balení 24 × 80g Celý popis

27
4.5 3

27 € vrátane DPH

Náš kód: 873506

Popis

Popis produktu

Kapsičky Monge Natural starajú o srsť a kožu Vašej mačky, pričom dbajú na udržanie jej správnej telesnej váhy. Mäso obsiahnuté v každej kapsičke je šťavnatá a chutná desiata, na ktoré si Vaša mačka s radosťou zmlsne. Aj z tohto dôvodu sa odporúča ako mačkám vyberavým, tak zotavujúcim sa z nechutenstva. Hneď po otvorení kapsičky oceníte vôňu čerstvo spracovaného mäsa a vzhľad jedla samotného. Jedná sa o ideálny doplnok stravy od talianskeho výrobcu garantujúceho vynikajúcu kvalitu.

Zmes obsahuje nenasýtené mastné kyseliny ako Omega-3, preslávené svojím pozitívnym vplyvom na beh cievnej sústavy. Naopak, v minimálnej miere sú prítomné kyseliny nasýtené, čo len prospieva líniám mačky. Všetko je obohatené o vitamín E, dôležitý antioxidant chrániaci bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi.

Produkt si zachová svoju čerstvosť až do otvorenia vďaka kvalitnej alumíniovej pečate. Prakticku kapsičku pritom ľahko otvoríte kdekoľvek a kedykoľvek bez použitia akéhokoľvek nástroja.

Zloženie:

  • Tuniak 45,0%, krevety 5,0%, vitamín E, fruktooligosacharidy (FOS), želé, minerály a iné.

Krmivo obsahuje v 1 kg: Vlhkosť 82,0%, Bielkoviny 13,0%, Tuky 1,0%, Vláknina 1,0%, Popol 2%

Odporúčame dokúpiť:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Vek zvieraťa Do 1 roku
Príchuť s tuniakom
Hmotnosť 1.92 kg

Alternatívne produkty