Felix Sensations Sauce Surprise so sleďom v paradajkovej omáčke a sardinky v mrkvovej omáčke 10x (4x100g)

92%
Hodnotenie: 4,6
Felix

Felix Sensations Sauce Surprise so sleďom v paradajkovej omáčke a sardinky v mrkvovej omáčke 10x (4x100g)

92%
Hodnotenie: 4,6
Felix

FELIX Sensations Sauce Surprise mix kapsičiek s treskou a sardinkami v ochutenej omáčke 40×100g. Celý popis

17.2
4.6 24
24 € Vrátane DPH
17,20 €
-28%
0,43 €/ks
Na sklade 5+ kusov

Kód: 783091

Popis

Popis produktu

FELIX Sensations Sauce Surprise je rad lahodných krmív s jemnými kúskami mäsa alebo rýb v omáčkach s rôznymi príchuťami ponúkajúce neodolateľné prekvapenie. Táto rada krmív kombinuje veľmi zaujímavé príchute ako je napríklad receptúra s morkou v omáčke so slaninovou príchuťou. Vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne, že im Vaša mačka neodolá. Takže ak máte to šťastie a je Vaša mačka tak senzačná ako FELIX, prekvapte jej zmysly rôznymi lahodnými kombináciami chutí každý deň!

FELIX Sensations Sauce Surprise sú dostupné v širokej rade rybích a mäsových príchutí kombinovaných s ochutenými omáčkami, ktoré naplnia túžbu Vášho mačacieho miláčika po rozmanitosti. Zároveň sú plné zdravých dobrôt, aby uspokojili 100% denných potrieb Vašej mačky pri podávaní podľa kŕmneho návodu uvedeného na obale.

Krmná dávka:

  • 3 až 4 kapsičky denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach (porciách).
  • Kŕmne dávky sú určené pre mačky s normálnou aktivitou v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si Vaša mačka udržala optimálnu hmotnosť.

Podávajte pri izbovej teplote. – Čerstvá čistá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Zloženie:

  • Treska v omáčke s príchuťou paradajok: mäso a vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (treska 4%), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (paradajky 4% v omáčke z paradajkového koncentrátu), minerálne látky, cukry.
  • Sardinka v mrkvovej omáčke: mäso a vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (sardinky 4%), zelenina (mrkva 4% v omáčke z mrkvového koncentrátu), minerálne látky, cukry. "

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Vek zvieraťa Od 1 roku
Príchuť s oceánskou rybou
Hmotnosť (kg) 3 kg
Počet kusov v balení 40 ks