Brit Premium Cat Delicate Fillets in Gravy Family Plate 12 x 85g

Brit Premium Cat Delicate Fillets in Gravy Family Plate 12 x 85g

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Lahodné mäsové kapsičky v šťave s trhaným mäsom (filety) pre dospelé mačky. Výber chutí rešpektuje prirodzené preferencie mačiek aj ich nutričné ​​potreby z hľadiska fázy veku či špeciálnej výživy. Výhodné balenie 12 × 85g
Celý popis
7,18 €
Vrátane DPH
5,40 €
0,45 €/ks
-24%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
30.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1048360

Popis

Sú pripravované unikátnou šetrnou metódou varenia v pare pre zachovanie originálnej chuti a jedinečnej vône mäsa. Delikátne želé podčiarkuje chuť trhaného mäsa a mäsových kúskov a dodáva mačke potrebné tekutiny.

Balenie obsahuje:

  • 3 x kura, 3 x hovädzie, 3 x moriak, 3 x tuniak

Zloženie:

  • kurča: 82% mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu vo filetách (8% kura), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky, cukry.
  • hovädzie: 82% mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu vo filetách (8% hovädzie), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky, cukry.
  • moriak: 82% mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu vo filetách (8% moriak), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky, cukry.
  • tuniak: 74% mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu vo filetách, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (8% tuniaka vo filetách), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (0,4% inulín), minerálne látky, cukry.

Odporúčame dokúpiť: