TORO Poháre na nápoj s kohútikom a kovovým stojanom 2x 3,5 l
27,66 € 25,22 €

Akcia

Dvojica pohárov na miešané nápoje i osviežujúce šťavy na podstavci. Uzavretie na klasické skrutkovacie viečko. Kohútiky s otočnou páčkou v okamihu utíšia smäd vašich najmilších ratolestí. Toro Poháre na nápoj s kohútikom a kovovým stojanom 2× 3,5 l na rodinné grilovanie i ako zásobník limonád do obchodu.

TORO Dávkovač nápojov 5l

TORO Dávkovač nápojov 5l

Hodnotenie: 4,5
14,74 € 11,30 €

Tento pohár s objemom 5 l s viečkom a otočným kohútikom je praktickým doplnkom a ozdobou každej party, oslavy či grilovania. Je vhodný na teplé aj studené nápoje, napríklad na domácu limonádu, miešané drinky apod.

TORO Poháre na nápoj s otočným kohútikom 3 l
8,93 € 7,73 €

Akcia

Poháre na miešané nápoje i osviežujúce šťavy pre celú rodinu. Uzavretie na klasické skrutkovacie viečko. Kohút s otočnou páčkou v okamihu utíši smäd vašich najmilších ratolestí. Toro Poháre na nápoj s otočným kohútikom 3 l na rodinné grilovanie a oslavy pod holým nebom v kruhu najbližších.

TORO Poháre na nápoj 3,9 l s kovovým stojanom
5,40 €

Sklenená karafa na nápoje s kohútikom pre presné dávkovanie nesmie v lete chýbať na žiadnej záhrade. Deti ju môžu používať na limonády a dospelí na koktaily – hlavne ich nepomiešať! Poháre od značky Toro sú vybavené skrutkovacím vekom pre zabránenie vniknutia špiny, či hmyzu.

TORO Smaltovaný džbán 2,5 l puntíky
11,20 €

Novinka

Puntíkovaný smaltovaný džbán od značky Toro je nejen funkční kus nádobí, který vydrží sloužit dlouhá léta, ale díky svému vzhledu rozzáří kuchyň i pouze jako vystavený. Používat jej můžete na servírování studených nápojů i na přípravu horkého mléka na všech typech sporáků včetně indukce.

TORO Dávkovač nápojov 7,8 l-30%
20,67 € 14,34 €

Akcia

Dávkovač s objemom 7,8 l s viečkom a otočným kohútikom je praktickým doplnkom a ozdobou každej párty, oslavy či grilovania. Je vhodný na teplé aj studené nápoje, napríklad na domácu limonádu, miešané drinky apod.

TORO Kanvica na čaj 2,5 l, tyrkysová
14,90 € 14,60 €

Elegantný smaltovaný džbán od značky Toro využijete pri príprave kávy či čaju i ako dekoračný prvok na chalupe či v interiéri vo vintage štýle.

TORO Džbán 2,5 l, tyrkysová
10,50 € 10,30 €

Elegantný smaltovaný džbán od značky Toro využijete pri príprave kávy či čaju i ako dekoračný prvok na chalupe či v interiéri vo vintage štýle.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: