Kanoistické pádla

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar kanoistické pádla. Kúpte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Kanoistické pádla doručíme dnes, či inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.SK rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie Kanoistické pádla či dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Ak chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Merco Shift hliníkové pádlo

Merco Shift hliníkové pádlo

35,56 €

Hliníkové pádlo Shift je kvalitné pádlo na paddleboard, raft alebo kanoe a je rozdelené na tri časti, takže pádlo môžete zložiť a ľahko ho prenášať v batohu. Pádlo je teleskopické, to znamená, že veslo môžete vysunúť od minimálnej veľkosti 170 cm až na maximálnu veľkosť 210 cm.

Partner: eFitness SK
Jobe Detské hliníkové pádlo zelené 137-171 cm

Jobe Detské hliníkové pádlo zelené 137-171 cm

59,18 €

Detské hliníkové pádlo JOBE green je pádlo špeciálne prispôsobené pre najmenších milovníkov vody. Hliníková konštrukcia zaručuje pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Zvládnu ju aj deti a nebudú mať problémy s ovládaním dosky. Poteší aj nastaviteľná dĺžka pádla.

Partner: eFitness SK
Jobe Laminátové pádlo - zelená 174-210 cm

Jobe Laminátové pádlo - zelená 174-210 cm

77,44 €
Posledný kus za túto cenu!

Laminátové pádlo JOBE – zelené je určené pre stredne pokročilých paddleboardistov. Jeho nastaviteľná konštrukcia umožňuje pádlo ľubovoľne nastaviť podľa potreby. Rovnako je možné po rozložení pádlo pribaliť do batohov dodávaným k nafukovacím paddleboardom.

Partner: eFitness SK
Aqua Marina Pádlo DUAL TECH čierna

Aqua Marina Pádlo DUAL TECH čierna

54,31 €

4 dielne kajakovej pádlo Aqua Marina DUAL TECH môžete ľahko použiť ako na paddleboard, tak na kajak. Hliníkové pádlo si môžete poskladať presne podľa vašej potreby.

AGAMA Pádlo CLASSIC BLACK čierna

AGAMA Pádlo CLASSIC BLACK čierna

32,26 €

Pohodlné čierne Agama pádlo na paddleboard s plastovým listom, komfortné hruškou pre ľahký úchop. Pádlo Agama CLASSIC je teleskopické a možno ho nastaviť až do 210 cm.

Aqua Marina pádlo CANOE čierna

Aqua Marina pádlo CANOE čierna

32,63 €

Elegantný kratšia pádlo na kanoe i rafty. Užite si dobrodružstvo vďaka hliníkovému pádlo s plastovým listom, ktoré hravo zvládne aj divokú vodu.