Gigaset E290HX, bezdrátový, přídavné sluchátko, čierna

Gigaset E290HX, bezdrátový, přídavné sluchátko, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prídavné slúchadlo pre spárovanie s hlavným telefónom E290 + nabíjačka k telefónu Gigaset E290, režim boost pre extra hlasné nastavenie, 2 akustické profily (vysoký / nízky) pre optimálne počúvanie, veľké podsvietené jednotlivé klávesy pre bezpečné ovládanie, telefónny zoznam až na 150 mien. Celý popis
37,24 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera Posledný 1 kus

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100067148920

Popis

Analógový telefón Gigaset E290HX

Prídavné slúchadlo Gigaset E290HX pre spárovanie s hlavným telefónom E290. Ponúka veľké tlačidlá a extra hlasitosť. Tieto vlastnosti využijú prevažne seniori a ľudia, ktorí potrebujú ľahko ovládateľný bezšnúrový telefón. Telefón má veľký podsvietený čiernobiely displej (2 ") a vysoký nastaviteľný kontrast. DECT slúchadlo automaticky znižuje vysielací výkon v závislosti od vzdialenosti medzi slúchadlom a základňou.

hlavné prednosti

  • ergonomická klávesnica
  • 5 úrovní hlasitosti vyzváňania
  • príprava vytáčanie (zadanie čísla pred vytáčaním) s možnosťou opravy

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

praktické funkcie

Telefón disponuje 2 klávesami rýchlej voľby pre dôležité čísla a navyše má programovateľné klávesy rýchlej voľby (2–9). Praktická CLIP funkcie identifikuje volajúceho a zmeškané hovory. Nechýba funkcia blokovania hovorov až na 32 čísel a tiež možné pripojiť až 4 slúchadlá k základni s možnosťou interkomu a prepájania hovorov.

kľúčové vlastnosti

Prídavné slúchadlo + nabíjačka k telefónu Gigaset E290, režim boost pre extra hlasné nastavenie, 2 akustické profily (vysoký / nízky) pre optimálne počúvanie, veľké podsvietené jednotlivé klávesy pre bezpečné ovládanie, telefónny zoznam až na 150 mien, 21 melódií zvonenia na slúchadle, detská opatrovateľka (monitoring miestnosti) s funkciou interkomu, čierna farba.