Ergolinia Priemyselná stolička ERGOLINIA EVO2 PROFI

Ergolinia Priemyselná stolička ERGOLINIA EVO2 PROFI

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Verzia s polohovaním operadla. Táto pracovná stolička bola navrhnutá a vyrobená pre ľudí pracujúcich vo výrobných prevádzkach, kde je kladený veľký dôraz na ergonómiu, ale pracovné tempo neumožňuje zaobchádzať s vybavením príliš jemne. Celý popis
116,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 3 kusy

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Strima Czech

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100047058640

Popis

Verzia s polohovaním operadla.

Táto pracovná stolička bola navrhnutá a vyrobená pre ľudí pracujúcich vo výrobných prevádzkach, kde je kladený veľký dôraz na ergonómiu, ale pracovné tempo neumožňuje zaobchádzať s vybavením príliš jemne.

Päťramenná oceľová základňa vyrobená z tenkých profilov, pneumatické zdvíhanie, ktoré je možné upraviť až do výšky 63 cm, kvalitné čalúnenie (ergonomické) sedacie a oporné plochy, absorbér nárazov vyrobený z pružinovej ocele umožňuje poskytovať dvojročnú záručnú dobu. Čalúnená verzia je vyrobená pre zákazníkov, ktorí ocenia pohodlie a pre jednozmennú prevádzku.

Pod označením EVO4 môžete nájsť identickú stoličku, u ktorej je čalúnená sedacia a oporná plocha nahradená preglejkou (pre zákazníkov ktorí ocenia komfort, ale pracovné prostredie neumožňuje používanie čalúnených stoličiek – opravovne, tlačiarne, laboratóriá a viaczmenné prevádzky).

Ergolinia séria – vynikajúci stoličky pre krajčírky. Čalúnenie v čiernej farbe – laminovaný polyesterový materiál, vyrobené z nehorľavých vlákien – odolné proti opotrebeniu, vyplnený 3mm vrstvou peny (pohodlné sedenie), používané poprednými výrobcami vozidiel. Ak vytvárate zdravé a ergonomické miesto pre vaše výrobca odevov, zaisťujete väčšiu efektivitu a zábavu pre Vás. V krátkom čase získate späť investované peniaze.

Výhodou stoličiek ergolinia je hlavne možnosť dokúpenia jednotlivých komponentov a jednoduchá výmena. Každá časť stoličky je jednoducho vymeniteľná a ceny komponentov sú skutočne veľmi nízke.

Rozmery zásielky: kartónová krabica 56×56×20 cm, objem 0,063 m ?. V každej krabici je jedna stolička.