Polica, jaseň/zelená, EGO L9
51 €

Aj polica je súčasťou nejednej spálne, detskej či študentskej izby. Krásne ju zútulni a zároveň oživí. Jednou peknou policou je zaručene aj polica EGO L9.


Regál, zelená, TOFI 3 NEW
79 €

69 €

TOFI 3 NEW z viacúčelového policového systému, ktorý si naskladáte podľa vašich predstáv, s možnosťou kombinácie dokúpenia zásuviek (box) alebo dvierok.


Polica, jaseň/fialová, EGO L9
51 €

Aj polica je súčasťou nejednej detskej či študentskej izby. Krásne ju zútulni a zároveň oživí. Peknou policou je zaručene aj polica EGO L9 vo fialovom odtieni.


Regál, zelená, TOFI 4 NEW
62 €

57 €

TOFI 4 NEW z viacúčelového policového systému, ktorý si naskladáte podľa vašich predstáv, s možnosťou kombinácie dokúpenia zásuviek (box) alebo dvierok.


Regál, dub sonoma, DTD laminovaná, KLOE I
144 €

Vneste do svojho života moderný a praktický regál KLOE typ 1. Vďaka svojej funkcii rozkladania a mnohostrannému využitiu si nájde nejedného fanúšika.


Regál, biela, DTD laminovaná, KLOE II
109 €

Vneste do svojho života moderný a praktický regál KLOE II. Vďaka svojej funkcii rozkladania a mnohostrannému využitiu si nájde nejedného fanúšika.


Regál TOFI 6 NEW, biela
121 €

109 €

Výpredaj

TOFI 6 NEW z viacúčelového policového systému, ktorý si naskladáte podľa vašich predstáv, s možnosťou kombinácie dokúpenia zásuviek (box) alebo dvierok.


2 šuplíkový kontajner, biela, RIA
63 €

Novinka

Nevyhnutné vybavenie, ktoré nesmie chýbať vo vašej domácnosti. 2 šuplíkový kontajner RIA doplní úložný priestor a premení vešiakovú skriňu na poličkovú.


3 ks políc, sivá, VALERIA
46 €

Túžite po kvalitnej spálňovej zostave, ktorá bude jedinečná a štýlová? Elegantné 3 ks políc VALERIA splnia očakávania každej rodiny. Sú proste úžasné.


3 šuplíkový kontajner, biela, RIA
73 €

Novinka

Nevyhnutné vybavenie, ktoré nesmie chýbať vo vašej domácnosti. 2 šuplíkový kontajner RIA doplní úložný priestor a premení vešiakovú skriňu na poličkovú.


Dvojitá polica 80, sivá/biela PIERE P10
31 €

Sektorová zostava PIERE vyrobená z laminovanej drevotriesky vás natoľko nadchne svojím dizajnom a farebným prevedením, že ju budete milovať vy aj vaše deti.


Kancelársky regál, biela, JOHAN NEW 04
66 €

Novinka

Kancelársky nábytok s čistými líniami a elegantným dizajnom. Regál JOHAN NEW 04 s dvomi policami v prevedení biela. Originál pre vašu kanceláriu.


Kancelársky regál, slivka, JOHAN NEW 03
48 €

Kancelársky nábytok s čistými líniami a elegantným dizajnom. Regál JOHAN NEW 03 s dvomi policami v prevedení slivka. Originál pre vašu kanceláriu.


Kancelársky regál, slivka, JOHAN NEW 04
69 €

Kancelársky nábytok s čistými líniami a elegantným dizajnom. Regál JOHAN NEW 04 s dvomi policami v prevedení slivka. Originál pre vašu kanceláriu.


Knižnica, čerešňa americká, OSCAR C02
84 €

Chcete si zariadiť kanceláriu, ale chýbajú vám nápady? Ponúkame vám policovú knižnicu OSCAR. Poteší nielen vzhľadom, ale aj praktickým úložným priestorom.


Komoda 4S, gaštan, TIFFY
205 €

167 €

Novinka

Rustikálny sektorový nábytok TIFFY sa dokáže dokonale prispôsobiť každému interiéru, čo zmení pohľad na vaše bývanie a zároveň ho svojou eleganciou skrášli.


Kontajner, biela, BEK - 44
82 €

59 €

Poriadok a elegancia, to je predsa kontajner BEK-44! Skvelý mobilný pomocník na odkladanie kancelárskych dokumentov a pomôcok, originál pre vašu kanceláriu.


Kontajner, buk, TEMPO ASISTENT NEW 016
89 €

Zariaďte si svoju kanceláriu, pracovňu alebo zasadaciu miestnosť v tradičnom štýle. Pomôže vám v tom TEMPO ASISTENT NEW 016 vyrobený z DTD laminovaná.


Kontajner, dub san remo, ORESTES
65 €

Novinka

Čisté línie, jednoduché tvary, neokukaný a neviazaný vzhľad, taká je kontajner ORESTES. V dekóre dub san remo s ABS hranami. Vhodný k PC stolíku Orestes.


Kontajner, grafit/biela, RIOMA TYP 14
109 €

Moderná, harmonická a ponorená do svetla v elegantných farbách, tak by sme opísali perfektnú kanceláriu. Tá si vyžaduje perfektný kontajner RIOMA TYP 14.


Kontajner, san remo/biela, RIOMA TYP 14
109 €

Moderná, harmonická a ponorená do svetla v elegantných farbách, tak by sme opísali perfektnú kanceláriu. Tá si vyžaduje perfektný kontajner RIOMA TYP 14.


Kontajner, sivá grafit/biela, MARSIE M7
99 €

Aj kontajner v detskej či študentskej izbe má svoje čaro. Kontajner MARSIE M7 sa stane vaším dobrým pomocníkom, do ktorého si hravo všetko odložíte.


Kontajner so zámkom, biela, JOHAN NEW 12
53 €

Novinka

Kancelársky nábytok s čistými líniami a elegantným dizajnom. Kontajner JOHAN NEW 12 so štyrmi šuplíkmi, biela. Originál pre vašu kanceláriu.


Kontajner so zámkom, čerešňa, OSCAR C07
79 €

Chcete si zariadiť kanceláriu, ale chýbajú vám nápady? Ponúkame vám kontajner so zámkom Oscar. Poteší nielen vzhľadom, ale aj praktickým úložným priestorom.


Multifunkčný regál, biela, VARIO
99 €

82 €

VARIO je moderný viacúčelový regál. Vhodný je do obývacej izby, moderných kancelárskych priestorov, ale aj do študentskej či jedálenskej izby.


Nadstavec na regál, buk, BETTY 4 BE04-012-00
37 €

Novinka

Potrebujete praktický úložný priestor, ktorý efektívne doplní vašu modernú domácnosť? Nadstavec BETTY 4 nad regál vám tento úložný priestor hravo zabezpečí.