Microsoft Office 365 pre domácnosti - 1 rok - bez média

Hodnotenie: 4 4 hodnotení Značka: Microsoft Náš kód: 1054366
Microsoft Office 365 pre domácnosti - 1 rok - bez média

Výpredaj

Akcia platí do 31.01.2018 alebo do vypredania zásob.

Microsoft Office 365 pre domácnosti - 1 rok - bez média

Inštalácia pre 5 PC alebo Mac, 5 tabletov a 5 telefónov (Windows, iOS, Android). Pre každého používateľa plná verzia aplikácií Office 2016: Word, Excel, PowerPoint, Outlook a ďalšie, pre prácu i zábavu. On-line úložisko s veľkosťou 1 TB a 60 minút na volania cez Skype. Pravidelné, nové a exkluzívne funkcie. Pre nekomerčné použitie. Predplatné 1 rok. Celý popis

39
4 4

39 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 87,60 €, Ušetríte 48,60 € (55 %)
Momentálne nedostupné
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

3 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 4
 • Autor si prial zostať v anonymite

Hlavní motivací nákupu byla akční nabídka. Bez jedné hvězdičky za to, že mi bylo potřeba zaslat aktivační kód v papírové brožurce - nešlo to plně elektronicky.

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Ideální, pokud využíváte i úložiště na onedrive.

Popis

Popis produktu

Office 365 pre domácnosti pre 5 užívateľov

Office tu nie je len na prácu, ale aj pre vašu zábavu, a predstavuje tak nevyhnutnú súčasť každej modernej domácnosti. Je navrhnutý pre úsporu vášho času a pre možnosť rýchlejšieho usporiadania vašich dokumentov a prácu s nimi. Ovládanie je jednoduchšie a intuitívnejšie, optimalizované pre ovládanie dotykom a stylusom. Office je pripravený zvládnuť za vás čokoľvek.
 

Najlepšia verzia Office na pokrytie všetkých zariadení a členov Vašej domácnosti, každý z 5 užívateľov získa:

 • Jednoduchú inštaláciu známych aplikácií Office 2016, ako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote a ďalšie na 1 počítač alebo Mac, 1 tabliet a 1 telefón, s operačným systémom, ktorý preferujete (Windows, iOS, Android). Inštalácia je možná až na 15 rôznych zariadení.
 • Kapacitu s veľkosťou 1 TB na on-line úložisku OneDrive, odkiaľ sú vaše súbory dostupné a synchronizované na všetkých zariadeniach.
 • 60 minút mesačne na volania na pevné linky alebo mobilné čísla cez Skype.
 • Najnovšia verzia a exkluzívne funkcie aplikácií dostupné iba s predplatným Office 365.
 • Určený iba pre nekomerčné použitie, nové predplatné na 1 rok alebo obnovenie vášho existujúceho predplatného Office 365.

Pripravený inšpirovať

Objavte svet Office aplikácií a zjednodušte si svoj život. Plné verzie známych aplikácií Office 2016 Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher vám umožnia upravovať PDF súbory, tvoriť referáty alebo životopisy, spisovať a zdieľať nákupný zoznam, využívať integrovaný prekladač a slovník alebo opravy pravopisu kontrolujúce aj skladbu vety. Úspech máte vďaka Office aplikáciám na dosah.

Pripravený tvoriť v pohybe

Vďaka kapacite 1 TB (1 024 GB) na on-line úložisku OneDrive môžete ukladať nespočetné množstvo dokumentov, fotiek, hudby alebo videí, a to zo všetkých vašich zariadení. Súbory môžete jednoducho zdieľať alebo k nim pristupovať z akéhokoľvek miesta. Fotky zo svojho telefónu premietnete jednoducho na smart TV alebo nazdieľate súbory s vašimi blízkymi. Už nikdy neprídete o svoje dáta, vždy ich nájdete na svojom OneDrive.

Pripravený spolupracovať

Nenechajte sa obmedzovať, na súboroch môžete spolupracovať v reálnom čase a jednoducho spravovať históriu dokumentov, či už pracujete online, offline alebo spoločne s ostatnými.

Známe aplikácie ako ich nepoznáte

Verzie aplikácií Office 2016 prináša jednoduchší a ľahší spôsob vyhľadávania funkcií v aplikáciách Word, PowerPoint, Excel a Outlook vďaka pomocníkovi „Povedzte mi (Tell me)“ a množstvu vylepšení, či už v zabezpečení vašich dokumentov, histórií verzií alebo neprekonateľnej kontrole pravopisu alebo integrovanom prekladači .

Word 2016

Word je najobľúbenejšou a najrozšírenejšou aplikáciou na úpravu textov. Tvorte blogy, seminárne práce alebo životopis. Vytvárajte, vylepšujte, zdieľajte svoje dokumenty a upravujte súbory PDF. Prehľadné čítanie a oprava hotových dokumentov, pokročilé nástroje korektúry alebo prekladača.

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svoje dáta novými a intuitívnymi spôsobmi. Excel automaticky vyberie ten najlepší graf a pripraví zodpovedajúce funkcie. S dynamickým dopĺňaním dát vás bude tvorba tabuliek naozaj baviť. Sledujte rodinné výdavky alebo si spočítajte daňové priznanie.

PowerPoint 2016

Vytvárajte, zdieľajte a efektívne prezentujte všetky svoje nápady. Môžete k tomu využiť jednu zo stoviek ponúkaných šablón, upravovať všetko a pridať aj dynamické prezentačné funkcie. Hotovú prezentáciu môžete pokojne odvysielať online alebo ju zdieľať s vašimi blízkymi.

Outlook 2016

Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuálne svoje kontakty. Vďaka zdieľanému kalendáru môžete mať jednoduchý prehľad o aktivitách vašich blízkych.

OneNote 2016

Usporiadajte si nápady vo svojom digitálnom bloku, ktorý môžete aj zdieľať. Majte nepretržitý prístup ku všetkým svojim textom, obrázkom, webom ale aj zvukovým záznamom alebo poznámkam písaným digitálnym perom. Spravujte zápisy zo školy, zdieľajte nákupný zoznam alebo zálohujte svoje doklady.

Publisher 2016

Tlačte a zdieľajte profesionálne vyzerajúce publikácie. Publisher vás intuitívne prevedie tvorbou vizitiek, brožúrok, ale aj webových stránok. Určené len pre počítače PC.

Access 2016

Tvorte svoje vlastné databázy a prispejte k schopnostiam svojich údajov. Určené len pre počítače PC.

Ako aktivovať alebo obnoviť predplatné Office 365?

 1. V zariadení, na ktorom chcete Office 365 nainštalovať, prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup a zadajte 25-miestny kód (Produkt Key), ktorý nájdete na zadnej strane karty alebo ktorý ste dostali e-mailom.
 2. Prihláste sa svojím účtom Microsoft, ktorý už používate na svojom PC, tablete, telefóne s Windows alebo v aplikáciách ako OneDrive, Skype alebo Xbox alebo pre svoje existujúce predplatné. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť. Dôkladne si uschovajte prihlasovacie údaje.
 3. Vyberte krajinu a jazykovú verziu, v ktorej chcete Office 365 nainštalovať do počítača.
 4. Podľa pokynov na obrazovke spustite inštaláciu do vášho počítača.
 5. Správu vášho účtu nájdete na webovej adrese www.office.com/myaccount, odkiaľ môžete váš Office 365 nainštalovať aj do ďalších zariadení alebo zdieľať s vašimi blízkymi.
Kľúčové vlastnosti:
 • Ide o inštaláciu pre 5 PC alebo Mac, 5 tabletov a 5 telefónov (Windows, iOS, Android). Pre každého používateľa plnej verzie aplikácií Office 2016: Word, Excel, PowerPoint, Outlook a ďalšie, pre prácu i zábavu. On-line úložisko s veľkosťou 1 TB a 60 minút na volania cez Skype. Pravidelné, nové a exkluzívne funkcie. Pre nekomerčné použitie. Predplatné 1 rok.
Systémové požiadavky:
 • 1GHz alebo rýchlejší x86 alebo x64 s podporou SSE2,
 • 2 GB RAM,
 • 3 GB priestoru na pevnom disku,
 • Rozlíšenie 1280×800,
 • Grafika DirectX 10,
 • OS Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows – Server 2012 R2, Windows Server 2016,
 • Podpora prehliadačov: Internet Explorer 9, 10, 11,  Mozilla Firefox 35.x +, Google Chrome 40+, Microsoft Edge,
 • NET verzia: .NET 3.5, niektoré funkcie vyžadujú tiež nainštalovaný .NET 4.0 alebo 4.5 CLR
 • Účet Microsoft a internetové pripojenie na inštaláciu

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ software kancelárske aplikácie
Verzia programu krabica
Licencia časová 12 mesiacov
Výrobca Microsoft