10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Novinky na MALL.SK

Vyberajte z tých najzaujímavejších noviniek, teraz s dopravou zadarmo!

Ďalšie skvelé ponuky

Upresniť parametre
Netscroll Opakovane použiteľný valček na odstraňovanie chlpov, FurRemover Netscroll Solárna svetelná s detektorom pohybu, s solárnymi svetlami ušetríte na nákladoch za elektrinu, estetický a moderný dizajn, osvetlenie dvora, záhrady, vstupu alebo garáže, vodotesná, VillaLamp
Netscroll Opakovane použiteľný valček na odstraňovanie chlpov, FurRemover

Máte domáce zvieratko, ktoré zanecháva za sebou chlpy? S naším výnimočným valčekom na odstraňovanie chlpov bude čistenie predmetov oveľa jednoduchšie a ľahšie. Najlepšie však je, že valček sa dá použiť znova a znova, aj keď sa nahromadia vo vnútri chlpy.

môžete mať 24.07

Partner: Maneks SK
Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk
Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk

Rozmaznávajte svojho chlpáča interaktívnou hračkou, ktorá zabezpečuje mentálnu stimuláciu, hru a zdravú telesnú aktivitu! Svetelné efekty rozptyľujú psa a chránia tak pred deštruktívnym správaním a zároveň uspokojujú potrebu lovu.

môžete mať 24.07

Partner: Maneks SK
Netscroll Organizér do auta, MiddleBox Netscroll Interaktívna hračka pre psov, kĺzavý disk so svetelnými efektmi pre psov, disková lopta pre pohyb domácich miláčikov, GlidingDisk
Netscroll Organizér do auta, MiddleBox

Štýlový a funkčný organizér do auta sa dá ľahko umiestniť medzi sedadlo vodiča a spolujazdca na uskladnenie snackov, nápojov, peňaženky, mobilného telefónu atď.

môžete mať 24.07

Partner: Maneks SK
Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE
Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE

Čistička vzduchu AURA ABSOLUTE je jedinečná čistička, ktorá analyzuje kvalitu vzduchu v reálnom čase, sama sa prispôsobuje účinnému čisteniu a hlási údaje prostredníctvom štvorfarebného indikátora.

môžete mať 24.07 - 25.07

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid AURA CARE Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE
Olimpia Splendid AURA CARE

Vďaka originálnemu dizajnu a hornej rukoväti je čistička vzduchu AURA CARE ľahko prenosná a možno ju umiestniť takmer kdekoľvek vo vašom interiéri.

môžete mať 24.07 - 25.07

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Aura Di Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE
Olimpia Splendid Aura Di

Nepríjemné pachy, prchavé organické zlúčeniny, jemný prach, peľ, vírusy a baktérie môžu zhoršiť kvalitu ovzdušia, ktorý dýchame. Vďaka svojmu senzoru nepretržite monitoruje kvalitu vzduchu v miestnosti a okamžite detekuje znečistenie.

môžete mať 24.07 - 25.07

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Caldo UP Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi
Olimpia Splendid Caldo UP

Olimpia Splendid Caldo je prístroj, ktorý vás zahreje v chladných dňoch. Elektrické vykurovacie teleso na umiestnenie na stenu s výkonom 2000W a pohyblivou lamelou sa postará o perfektnú cirkuláciu vzduchu v miestnosti.

môžete mať 24.07 - 25.07

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Aquaria 14P Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi
Olimpia Splendid Aquaria 14P

Dizajnový a tichý odvlhčovač vzduchu Aquaria 14P je to najlepšie, čo pre nás talianska značka pripravila v sortimente domácich odvlhčovačov vzduchu.

môžete mať 24.07 - 25.07

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi
Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi

Dizajnový a tichý odvlhčovač vzduchu Aquaria 20P Wi-Fi je to najlepšie, čo pre nás talianska značka pripravila v sortimente domácich odvlhčovačov vzduchu.

môžete mať 24.07 - 25.07

Partner: Lavatronic