Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Novinky na MALL.SK

Vyberajte z tých najzaujímavejších noviniek, teraz s dopravou zadarmo!

Ďalšie skvelé ponuky

Upresniť parametre
Sobex 3 v 1 Prenosný elektrický holiaci strojček - holiaci strojček Sobex 3 v 1 Prenosný elektrický holiaci strojček - holiaci strojček
Sobex 3 v 1 Prenosný elektrický holiaci strojček - holiaci strojček

Tento výnimočný 3 v 1 holiaci strojček predstavuje revolúciu v pohodlnom holení pre mužov, ktorí si cenia výkon a flexibilitu. S možnosťou holenia, nabíjania a vybavením inteligentnou technológiou ponúka tento strojček optimálne riešenie pre každodennú starostlivosť o holenie doma aj na cestách.

môžete mať 05.12 - 06.12

Partner: ZA FACKU
Netscroll Odšťavovač citrusov a iného ovocia, ProJuicer Sobex 3 v 1 Prenosný elektrický holiaci strojček - holiaci strojček
Netscroll Odšťavovač citrusov a iného ovocia, ProJuicer

Odšťavovač je ideálnou voľbou, ak chcete vymeniť nezdravé nápoje za 100% prírodné ovocné šťavy, ktoré dodajú vášmu telu potrebné vitamíny a iné živiny!

môžete mať 12.12

Partner: Maneks SK
Netscroll Sada na natáčanie vlasov bez vysokých teplôt, CurlingKit Sobex 3 v 1 Prenosný elektrický holiaci strojček - holiaci strojček
Netscroll Sada na natáčanie vlasov bez vysokých teplôt, CurlingKit

Získajte objemné a dlhotrvajúce kučery! S našou dokonalou súpravou CurlingKit na natáčanie vlasov môžete vytvárať krásne a zvodné kučery a zároveň mať zdravé vlasy.

môžete mať 12.12

Partner: Maneks SK
Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE
Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE

Čistička vzduchu AURA ABSOLUTE je jedinečná čistička, ktorá analyzuje kvalitu vzduchu v reálnom čase, sama sa prispôsobuje účinnému čisteniu a hlási údaje prostredníctvom štvorfarebného indikátora.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid AURA CARE Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE
Olimpia Splendid AURA CARE

Vďaka originálnemu dizajnu a hornej rukoväti je čistička vzduchu AURA CARE ľahko prenosná a možno ju umiestniť takmer kdekoľvek vo vašom interiéri.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Aura Di Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE
Olimpia Splendid Aura Di

Nepríjemné pachy, prchavé organické zlúčeniny, jemný prach, peľ, vírusy a baktérie môžu zhoršiť kvalitu ovzdušia, ktorý dýchame. Vďaka svojmu senzoru nepretržite monitoruje kvalitu vzduchu v miestnosti a okamžite detekuje znečistenie.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid FUTURA Olimpia Splendid Aquaria 14P
Olimpia Splendid FUTURA

Multifunkčná čistička vzduchu FUTURA s ohrevom je multifunkčné riešenie, ktoré vďaka tromFiltrácia v kombinácii s UV-C lampou a keramickou technológiou vytvára príjemné prostredie vo vašej miestnosti.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
AERIUM DH12W HEPA Wi-Fi Olimpia Splendid Aquaria 14P
AERIUM DH12W HEPA Wi-Fi

Odvlhčovač vzduchu s čističkou vzduchu DH12W HEPA Wi-Fi Odvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu DH12W HEPA Wi-Fi je kombinované zariadenie, ktoré slúži ako odvlhčovač a čistička vzduchu zároveň.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Aquaria 14P Olimpia Splendid Aquaria 14P
Olimpia Splendid Aquaria 14P

Dizajnový a tichý odvlhčovač vzduchu Aquaria 14P je to najlepšie, čo pre nás talianska značka pripravila v sortimente domácich odvlhčovačov vzduchu.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi Netscroll Bezdrôtový odstraňovač chĺpkov po celom tele, LadyCare
Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi

Dizajnový a tichý odvlhčovač vzduchu Aquaria 20P Wi-Fi je to najlepšie, čo pre nás talianska značka pripravila v sortimente domácich odvlhčovačov vzduchu.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid Aquaria 24P Wi-Fi Netscroll Bezdrôtový odstraňovač chĺpkov po celom tele, LadyCare
Olimpia Splendid Aquaria 24P Wi-Fi

Dizajnový a tichý odvlhčovač vzduchu Aquaria 24P Wi-Fi je to najlepšie, čo pre nás talianska značka pripravila v sortimente domácich odvlhčovačov vzduchu.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Lavatronic
Netscroll Bezdrôtový odstraňovač chĺpkov po celom tele, LadyCare Netscroll Bezdrôtový odstraňovač chĺpkov po celom tele, LadyCare
Netscroll Bezdrôtový odstraňovač chĺpkov po celom tele, LadyCare

Pomocou odstraňovača chĺpkov LadyCare sa môžete navždy rozlúčiť s ranami a podráždenou pokožkou! Je ľahko použiteľný, bezdrôtový a mimoriadne šetrný. Použite ho na starostlivosť o celé telo od najcitlivejších partií, členkov, kolien až po ruky.

môžete mať 12.12

Partner: Maneks SK