Alum online Selfie tyč s bluetooth, statív, tripod 3v1 - P20

Alum online Selfie tyč s bluetooth, statív, tripod 3v1 - P20

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Táto selfie tyč je dokonalým pomocníkom pre pohodlné robenie fotiek, ktorá Vám nesmie chýbať na žiadnej dovolenke alebo pri stretnutí s priateľmi. Vďaka teleskopickému držiaku Vám umožní zachytiť aj veľkú skupinu ľudí aj krajinu. Celý popis
Partner: Alum SK
21,50 €
Vrátane RP a DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Alum SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100066069846

Popis

Táto selfie tyč je dokonalým pomocníkom pre pohodlné robenie fotiek, ktorá Vám nesmie chýbať na žiadnej dovolenke alebo pri stretnutí s priateľmi. Vďaka nej zaobstaráte dokonalé zábery zo všetkých možných uhlov či perspektív a vďaka teleskopickému držiaku Vám umožní zachytiť aj veľkú skupinu ľudí, ale aj okolitú krajinu a tak môžete byť kameramanom i hercom zároveň.

Výhodou tejto multifunkčnej selfie tyče je tiež to, že už nemusíte riešiť nastavenie jednotlivých samospúšťou na Vašom telefóne, spúšť je teraz riešená pomocou spárovanie cez Bluetooth s Vašim mobilným telefónom či smartphonom a fotky potom už len jednoducho zaobstaráte stlačením jediného tlačidla umiestneného na rukoväti samotnej selfie tyče . ktoré ľahko spárujete pře Bluetooth a je odnímateľné z rukoväte môžete ľahko zaobstarať fotografie aj na dlhšiu vzdialenosť.

Táto bezdrôtová selfie tyč je navyše vybavená praktickým statívom a držiakom, ktorý možno rozložiť na trojicu odklopitelných nožičiek, ktoré umožnia použitie tejto selfie tyče ako statív. Vstavanou spúšť, umiestnenou na rukoväti selfie tyče je možné navyše kedykoľvek vybrať a môžete ju využiť ako miniatúru diaľkového ovládania. Toto diaľkové ovládanie jednoducho sprárujete pomocou Bluetooth s Vaším telefónom či smartphonom a fotky potom už len jednoducho zaobstaráte stlačením jediného tlačidla a to aj na dlhšiu vzdialenosť.

Sefie tyč je vyrobená z kvalitného a odolného odľahčeného materiálu a jej plné teleskopické vysunutie dosahuje maximálnu dĺžku až 90 cm a ak ju práve nevyužívate a chcete ju pohodlne prenášať napríklad v ruke alebo batohu, dajú sa sekcia teleskopické tyče zasunúť do vreckovej dĺžky 27 cm.


Vlastnosti produktu:

Selfie tyč je doplnená o praktický TRIPOD statív.

Ovládanie je bezdrôtové pomocou spárovanie cez bluetooth.

Robení fotiek pomocou jediného tlačidla spúšte na rukoväti selfie tyče.

Možnosť vybratia spúšte z rukoväte a využitie ako mini diaľkového ovládača, dosah až 10 m.

Plné teleskopické vysunutie až 90 cm.

Vyrobené z kvalitných a odľahčených materiálov.


Špecifikácia produktu:

Dĺžka: plynule nastaviteľná do maximálnej dĺžky až 95cm

Kapacita batérie: 70 mAh

Ovládanie: pomocou Bluetooth pripojenia

Obsah balenia: 1× 3v1 Bluetooth bezdrôtová selfie tyč s Tripod statívom a diaľkovým ovládačom – čierna