LAMAX C3 + NANO autokozmetika Benecare EasyView ZADARMO!

82%
Hodnotenie: 4,1
LAMAX

LAMAX C3 + NANO autokozmetika Benecare EasyView ZADARMO!

82%
Hodnotenie: 4,1
LAMAX

Darček

MALL.SK Dni – Zľava 15 % na všetky produkty značky LAMAX s kódom MDC9SK4 (platí od 14. 9. do 20. 9. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Záznamová kamera do auta s Full HD rozlišením a G-senzorem pro detekci nárazu. 2,4" LCD, detekce pohybu, přisvětlovací LED dioda, parkovací režim (záznam až 24 h bez nabíjení). Celý popis

40.2
4.1 115
45,90 € Vrátane RP a DPH
40,20 €
Na sklade 5+ kusov

Kód: 878387

Popis

Popis produktu

Autokamera LAMAX DRIVE C3

Šikovný pomocník na cesty za skvelú cenu

LAMAX DRIVE C3
Hoci sú automobily stále „múdrejšie“ a bezpečnejšie, sankcie za priestupky aj počet policajtov neustále rastie a počet nehôd neklesá. Vlastne skôr naopak. Celkové škody idú do miliónov eur ročne. Rovnako tak rastie počet nehôd, pri ktorých je vinník neznámy alebo je situácia sporná. Kamera LAMAX DRIVE C3 Vám takéto situácie pomôže vyriešiť. Natáča vo vysokom rozlíšení, samozrejmosťou je G-senzor alebo funkcia parkovacieho režimu, či detekcia pohybu. Dobrá svetelnosť objektívu a prísvit pomocou LED diódy umožňujú aj kvalitné nočné natáčanie. A to najlepšie na koniec. Kamera do auta LAMAX DRIVE C3 je za skvelú cenu.
Záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD

Záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD

Autokamera LAMAX DRIVE C3 vyhotovuje a ukladá záznamy v interpolovanom Full HD. Vďaka tomu Vám neunikne žiadny detail a v prípade nehody budete mať dostatočný dôkazný materiál pre políciu i poisťovňu.
Parkovací režim až deň bez nabíjania

Parkovací režim až deň bez nabíjania

Už nemusíte mať strach nechať Vaše vozidlo zaparkované vonku. Parkovací režim stráži Vaše auto za Vás. Pomocou spojenia s G-senzorom je schopný zaznamenať akýkoľvek náraz a okamžite začne nahrávať. Vďaka úspornému móde je autokamera LAMAX DRIVE C3 schopná vydržať v parkovacom režime až 24 hodín bez nabíjania. Väčšinu kamier je pritom nutné mať neustále pripojené k napájaniu. Vďaka tomu, že sa počas nahrávania nerozsvieti displej, nie je páchateľ varovaný a znižuje sa tak riziko odcudzenia. 
Jednoduchá inštalácia a ovládanie

Jednoduchá inštalácia a ovládanie

Iste to poznáte. Kúpili ste si užitočného pomocníka, ale každodenná inštalácie či nastavovanie je nepraktické a nepohodlné. Po niekoľkých dňoch používania ho uložíte do šuplíka a už ho nikdy nevytiahnete. DRIVE C3 disponuje dvomi praktickými držiakmi. Klasickým s prísavkou a nalepovacím s 3M samolepkou. Kameru do nich nacvaknete iba dvomi prstami. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. 
Detekcia pohybu

Detekcia pohybu

Už ste sa niekedy vrátili z nákupu k svojmu automobilu a zistili, že Vám ho niekto pri parkovaní nabúral alebo ho vandali zničili? S tým je teraz koniec. Detekcia pohybu dokáže zaznamenať akýkoľvek pohyb v zábere kamery a zaobstarať záznam aj v dobe Vašej neprítomnosti. 
Displej so slovenským menu

Displej so slovenským menu

Súčasťou kamery je aj 2,4" displej s vysokým rozlíšením. V ňom nechýba ani kompletné slovenské menu. Displej možno stlačením jedného tlačidla vypnúť, takže neodvádza pozornosť počas riadenia. 
LED prísvit

LED prísvit

Natáčanie za podmienok so zhoršenou viditeľnosťou umožní LED dióda. Zdokumentovaniu nehody tak nezabráni ani tma alebo šero. 
G-senzor

G-senzor

G-senzor je dnes už neoddeliteľnou súčasťou autokamery. Zaznamenáva smer Vašej jazdy a v prípade nárazu okamžite uzamkne záznam. Vďaka tomu máte dôkazový materiál chránený pred prepísaním alebo vymazaním. Zároveň máte k dispozícii aj čas, kedy k nehode došlo. 
Ovládanie jedným tlačidlom

Ovládanie jedným tlačidlom

Najdôležitejšie funkcie je možné ovládať stlačením jediného tlačidla. Potrebujete si posvietiť LED diódou, zapnúť či vypnúť zvuk alebo parkovací režim, alebo uzamknúť súbor počas nahrávania? Bez otravného prechádzania menu, jediným stlačením zapnete požadovanú funkciu, bez toho, aby ovládanie odvádzalo Vašu pozornosť od riadenia. 
Cyklické natáčanie

Cyklické natáčanie

Vďaka časovej slučke sa Vám nahrávanie nezastaví. Automaticky sa totiž začnú prehrávať najstaršie záznamy a budú nahradené novými. Niektoré záznamy si však môžete ponechať, stačí ich uzamknúť. Budú tak chránené proti zmazaniu. 
Kvalitný nočný režim

Kvalitný nočný režim

Vďaka optike s dobrou svetelnosťou je možné natáčať za zhoršených svetelných podmienok a bez straty kvality videa. 
Ďalšie užitočné funkcie

Ďalšie užitočné funkcie

LAMAX DRIVE C3 prekvapí ďalšími užitočnými funkciami, ktoré nie sú v autokamerách bežné. Sériové foto umožní na jedno stlačenie spúšte vytvoriť 5 fotografií. Získate tak atraktívne zábery napríklad objektu v pohybe alebo môžete vyberať ten najvydarenejší. Počas nahrávania je možné vypnúť displej a šetriť tak spotrebu energie. Systém automatického vypnutia potom zabezpečí, že sa kamera po dlhšom čase nečinnosti vypne sama. 

Obsah balenia:

 • Kamera LAMAX DRIVE C3
 • Napájací kábel
 • USB kábel
 • Držiak na kameru s prísavkou
 • Nalepovací držiak na kameru s 3M samolepkou
 • Manuál

Technické parametry LAMAX DRIVE C3:

Displej:
 • 2,4" HD screen

Zorný uhol snímania:

 • 140 stupňov

Rozlíšenie videa:

 • FHD 1920 × 1080 (30 fps)
 • HD 1280 × 720 (30 fps)
 • VGA (30 fps)

Video formát:

 • AVI

Rozlíšenie fotografie:

 • až 12 Mpx

Foto formát:

 • JPG

Typ pamätei:

 • Micro SDHC až 32 GB

Mikrofón / Repro:

 • zabudované

Prevádzková vlhkosť:

 • 10% – 50%

Prevádzková teplota:

 • –10°C až 50°C

USB slot:

 • USB 2.0

Napätie:

 • 5,5V 1A

Batéria:

 • Li-pol batéria

Systémové požiadavky:

 • Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia Full HD
Max. rozlíšenie videosekvencie Full HD (1920 x 1080)
Optický zoom Array ×
Digitálny zoom Array ×
Veľkosť LCD 2.4 Palec
AV výstup nie
mini USB áno
USB áno
Vodotěsnost nie
HDMI výstup nie
Typ pamäte microSD / microSDHC
Outdoorový/vonkajšia nie
Do auta áno
Šírka 61 mm
Výška 72 mm
Hĺbka 33 mm
Hmotnosť 57 g
Farba čierna