Eltrinex LS500 GPS

88%
Hodnotenie: 4,4
Eltrinex

Eltrinex LS500 GPS

88%
Hodnotenie: 4,4
Eltrinex

Záznamová kamera do auta s 2K rozlíšením, G-senzor pre detekciu nárazu, 2,7"dotykový LCD, detekcia pohybu, magnetické uchytenie k držiaku, varovanie pred radarmi a nebezpečnými miestami Celý popis

200.8
4.4 18
200,80 € Vrátane RP a DPH
Na sklade 5 kusov

Kód: 1203823

Mesačne od:
20,08 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

 • 2K rozlišenie videa 2304×1296P,2560×1080P,2304×1296P,1920×1080HDR,1280×720P
 • ** 170°** uhol záberu
 • Procesor Ambarella A7LA50
 • 2.7" LCD
 • GPS
 • Databáza POI, radary, železničné prejazdy

Slot na pamäťovú kartu s kapacitou 8GB – 32GB, Class 10, MicroSD

 • Mikrofón, reproduktor
 • Li-Pol bateria
 • Micro USB

Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS je vybavená osvedčeným rýchloupínacím magnetickým držiakom s napájaním, vychádzajúci z modelu LS400, ktorý sa stal víťazom porovnávacieho testu asistenčnej služby ÚAMK. Vďaka šikovnému riešeniu držiaku odpadá nutnosť neustále zapájať a odpájať napájací kábel. Kameru stačí do držiaku zľahka zasunúť a automaticky dôjde k zapnutiu kamery a začatiu záznamu. Po odpojení kamery z držiaka dôjde automaticky k ukončeniu záznamu a jej vypnutiu. Túto vlastnosť ocenia najmä vodiči, ktorí neradi nechávajú vo vozidle bez dozoru cenné predmety.

Kamera je osadená GPS prijímačom. Umožňuje preto zobrazovať aktuálnu rýchlosť vozidla, strážiť a upozorňovať na jej prekročenie (s prednastavenou rezervou) a informovať o smere jazdy (sever, severovýchod, a pod.)

Detekcia POI bodov je novou funkciou, ktorá upozorňuje vodiča na miesta s častým výskytom policajných kontrol, statických kamier a pod. Navyše dokáže kamera Eltrinex LS500 GPS upozorňovať aj na železničné prejazdy a zvýšiť tak pozornosť vodiča na týchto rizikových miestach.

Inteligentné funkcie detekcie jazdných pruhov povyšujú kameru Eltrinex LS500 GPS z pasívneho záznamníka prevádzky na aktívneho pomocníka vodiča. Kamera dokáže pomocou zvukovej signalizácie informovať o vybočení z jazdného pruhu a tým zabrániť havárii spôsobenej napríklad mikrospánkom. Pri dlhej jazde je možné využiť tiež hlasového varovania, ktoré vodičovi odporučí po určitej dobe jazdy urobiť prestávku.

Vďaka technológii WDR a novo prepracovanej optike došlo k zvýšeniu kvality obrazu a ostrosti zaznamenávaného videa v rozlíšení až 2K. Čitateľnosť dopravných značiek a prehľadnosť dopravná situácia umožňuje ľahko odhaliť vinníka dopravnej nehody či iného zaznamenaného incidentu. Kamera je vybavená funkciou „nočného videnia“, pomocou ktorého zvyšuje kvalitu obrazu aj v situáciách s nízkou hladinou svetla (napr. Šero, prejazd tunelom a podobne). Samozrejmosťou je aj kvalitný záznam zvuku. Kamera podporuje pamäťové karty s kapacitou až 32 GB.

Eltrinex LS500 GPS komunikuje s užívateľom kompletne v českom jazyku a disponuje širokou škálou užitočných funkcií. Umožňuje do videá ukladať dátum a čas, a to ako priamo do záznamu, tak aj do názvu uloženého súboru. Vďaka tomu možno videa ľahko archivovať a vyhľadávať. Záznam môže prebiehať v slučke – záznamy sú potom delené na menšie diely, kedy staršie diely sa následne začnú premazávať novšími. S využitím tejto funkcie nie je potrebné myslieť na zaplnenia karty a videá mazať – všetko sa robí automaticky.

Dôležité video je možné stlačením jedného tlačidla ochrániť proti prepísaniu. Aktivovať možno tiež funkciu detekcie otrasov, video je potom automaticky ochránené akonáhle dôjde k zachyteniu otrasu alebo nárazu (napríklad ak dôjde k havárii a vodič musí riešiť iné, dôležitejšie veci, kamera video z havárie bezpečne uloží a ochráni proti prepísaniu) .

Pre úspornejší záznam možno aktivovať režim detekcie pohybu. Kamera v tomto režime pozastaví nahrávanie v situáciách, keď detekuje iba statický obraz. Kameru je tiež možné núdzovo využiť ako fotoaparát, napríklad pre vytvorenie snímkov z miesta autonehody.

Obsah balenia:

 • kamera do automobilu Eltrinex LS500 GPS
 • magnetický držiak s prísavkou na okno
 • nabíjačka do auta s microUSB konektorom
 • polarizačný filter
 • manuál.

Rozmery:

 • 90 × 52 × 40 mm

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia Full HD
Max. rozlíšenie videosekvencie 2304 X 1296
Veľkosť LCD 2.7 Palec
mini USB áno
USB áno
Vodotěsnost nie
HDMI výstup áno
Typ pamäte microSD / microSDHC
Outdoorový/vonkajšia nie
Do auta áno
Šírka 90 mm
Výška 52 mm
Hĺbka 40 mm
Farba čierna