DOD IS420W

DOD IS420W


Náš tip

Kamera do auta s Full HD záznamom, GPS prijímačom pre záznam polohy, 2,7" LCD a uhlom záberu 140°. G-senzor pre ochranu súborov v prípade nárazu a zobrazenie jeho smeru. Celý popis

207
207 € Vrátane RP a DPH
Momentálne nedostupné

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Kód: 1068032

Popis

Popis produktu

Mini kamera do auta DOD IS420WFULL HD a GPS zaznamenáva kvalitný obraz vo vysokom rozlíšení 1080p. Má pekný štýlový dizajn a veľmi malé rozmery 85,5 × 46 × 39,5 mm a širokouhlý 2,7" displej, na ktorom môžete sledovať video a pohodlne meniť nastavenia. Kamera zaznamenáva video v širokom 140° uhle pohľadu, takže vám nič pred vozidlom neunikne. Vaše zábery z jazdy môžete zaznamenávať vo dne aj v noci a vďaka svetelnému objektívu a snímačmi Sony Exmor CMOS budú v naozaj špičkovej kvalite. Pomocou vysokorýchlostného externého GPS prijímača môžete sledovať aktuálnu rýchlosť vozidlá a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty v reálnom čase všetko cez dodávaný softvér DOD GPS 2.0.

V prípade havárie, prudkého zabrzdenia alebo naklonenia auta, má funkciu G senzor, ktorá slúži ako ochrana súborov pri náraze a zároveň meria silu preťaženia. Rovnako v prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla „SOS“. IS420W FULL HD Autokamera s pokročilou technológiou WDR a redukciou šumu 3DNR je váš spoločník na cestách. Menu kamery je k dispozícii v slovenskom jazyku.

 • 2,7" 16: 9 širokouhlý displej
 • 1080p Full HD video záznam
 • 140° uhol pohľadu
 • G-senzor – ochrana súborov
 • SOS funkcia – funkcia uzamknutia
 • Parkovací dohľad
 • Pokročilá WDR Technológia
 • 3DNR (Redukcia šumu)

SONY Exmor Sensor – Citlivosť ISO až do ISO 3200. Vďaka snímaču SONY Exmor a so schopnosťou snímania svetla ISO 3200, kúpte nočné videá rovnako tak jasne ako za denného svetla.

1080p FULL HD HD video záznam – Či už cez deň alebo v noci, IS420W môže perfektne nahrávať kedykoľvek.

Vysokorýchlostný externý GPS prijímač – Presné sledovanie rýchlosti vozidla a ultrarýchle GPS pozície z vašej cesty v reálnom čase. Vizualizujte svoju trasu na mape pomocou programu DOD Player (free software).

Prehrávač DOD GPS Player V2.0 vytvára videonahrávky s rýchlosťou 1080p s prehľadnými dátami jazdy v reálnom čase. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie atď. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.

Pokročilá technológia WDR 2.0 – Ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

3D redukcia šumu – Redukuje šum a škvrny z obrazu, filtrovanie zaisťuje ešte účinnejšie zníženie šumu z obrazu, zvlášť za zlých svetelných podmienok.

140° široký uhol pohľadu – Široký uhol, široký pohľad, bez skreslenia. Zbrusu novo navrhnutý optický objektív zachytáva obrazy s veľmi širokým zorným poľom, ktoré pokrýva až 140 stupňov, bez skreslenia.

f / 1.8 Objektív s veľkou clonou – Vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení. DOD IS420W má clonu f/ 1.8, zachytáva lepšie nočné zábery a zaznamenáva jasné sofistikované detaily, ako je poznávacia značka a iné.

6G ostrá sklenená šošovka – šošovka, ktorá je vyrobená zo šiestich vrstiev skla, poskytuje ohromujúci čistý a nedeformovaný obraz.

2,7 "16: 9 širokouhlý LCD displej – 16: 9 širokouhlý displej poskytuje jasný a dostatočne veľký obraz pre prehrávanie videí pohodlne na displeji kamery.

G-senzor ochrana dát pri náraze. – Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.

Automatické nahrávanie a vypnutie – Po naštartovaní vozidla kamera začne automaticky zaznamenávať. Keď vypnete motor kamera sa vypne automaticky, bez toho aby ste stlačili niektoré tlačidlo.

Nahrávanie v slučke – cyklický záznam – Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

Parkovací dohľad – S parkovacím dohľadom budete spokojný aj keď zaparkujete a opustíte auto. Nahrá a uzamkne súbor, ak sa vyskytne neobvyklý náraz alebo pohyb. Zapnite túto funkciu pri konštantnom napájaní a kamera sa automaticky prepne do režimu „Parking módu“ ak je vozidlo bez akéhokoľvek pohybu viac ako 10 minút. Funkcia je vhodná pre ochranu pred poškodením vozidla, odcudzením vecí.

 • 1. Automaticky zaznamená 15 sekundové video ak je zaznamenaný pohyb v rozsahu zorného poľa kamery.
 • 2. Automaticky zaznamená a uzamkne 1 minútové video ak zaregistruje nadmerné otrasy pomocou G-senzoru.
 • 3. Kamera sa vráti do pôvodného režimu ak vozidlo resp. objekty pred kamerou nie sú v pohybe dlhšie ako 3 sekundy.

Analýza cesty – Je nová funkcia pre výpočet vzdialenosti, času a priemernej rýchlosti vašej cesty z A do bodu B. Napríklad môžete zistiť najkratšiu alebo najrýchlejšiu cestu z vášho domu do práce na základe údajov z analýzy cesty. Je to veľmi úsporný a praktický spôsob, ako ušetriť čas a spotrebu paliva.

Ručný zámok súborov – SOS ochrana – V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla „SOS“, ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom.

 • Rozlíšenie 1920×1080 @ 30fps, 1280×720 @ 60fps
 • Snímač SONY Exmor CMOS
 • Širokoúhlý objektív 140°
 • Clona f/ 1.8
 • Citlivosť až do ISO 3200
 • 2,7" TFT LCD s pomerom strán 16: 9
 • Slot pre micro SDHC karty (do kapacity 32GB)
 • Batéria 3,7V 140MAH lítium-iónová batéria

Rozmery a hmotnosť

 • 85,5 × 46 × 39,5 mm
 • 65 g

Obsah balenia

 • 1× Profi kamera do auta DOD IS420W
 • 1× Externá GPS anténa
 • 1× Nabíjačka do auta 12–24V (predlžovací kábel 4M)
 • 1× Prísavka na sklo

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia Full HD
Max. rozlíšenie videosekvencie Full HD (1920 x 1080)
Veľkosť LCD 2.7 Palec
USB áno
HDMI výstup áno
Typ pamäte MICRO SDHC/SDXC
Do auta áno
Šírka 85.5 mm
Výška 46 mm
Hĺbka 39.5 mm
Hmotnosť 65 g
Farba čierna