Canon AS-220RTS (4898B001)

Značka: Canon Náš kód: 1263343

Canon AS-220RTS (4898B001)

Inteligentná kompaktná stolná kalkulačka s 12 miestnym nastaviteľným LCD displejom, duálnym napájaním, automatickým vypínaním, funkciami pre výpočet daní, vrátane 120 výpočtových krokov uložených v pamäti. Celý popis

7.78

7,78 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 8,95 €, Ušetríte 1,17 € (13 %)
Momentálne nedostupné
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti:

Inteligentná kompaktná stolná kalkulačka s 12 miestnym nastaviteľným displejom sa vyznačuje oblúkovým tvarom, ktorého zásluhou sa hodí do všetkých profesionálnych kancelárií. Medzi ďalšie vlastnosti kalkulačky patrí duálne napájanie, naklonený displej a elegantná tmavo povrchová úprava.

Zásluhou svojho oblúkového tvaru má táto 12-miestna kalkulačka veľký displej LCD, takže môžete na prvý pohľad ľahko prečítať všetky číslice, a to v rôznych svetelných podmienkach. Užívateľsky prívetivé rozvrhnutie, s jasnou klávesnicou a veľkými farebne odlíšenými klávesmi, zabezpečuje jednoduché a bezchybné zadávanie vstupov.

Canon AS-220RTS je vybavená tiež samostatnými tlačidlami 0 a 00 pre jednoduchšie zadávanie veľkých čísel. Kalkulačku je možné napájať pomocou solárneho článku aj batérie, takže sa na ňu vždy môžete spoľahnúť, a to bez ohľadu na svetelné podmienky. Tlačidlo pre obchodné výpočty zvládne výpočty vlastných nákladov, predajných cien a marží na jedno stlačenie. Funkcia kontroly a korekcie môže uchovať v pamäti až 120 výpočtových krokov a pomocou tlačidla automatickej kontroly možno jednotlivé kroky postupne prechádzať.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
  • Riadkov na displeji: 1
  • Miest na displeji: 12
  • Slot na batériu: LR44
  • Farba: Čierna
  • Hmotnosť: 150
Rozmery/váha
  • Šírka [mm]: 150
  • Hĺbka [mm]: 134
  • Výška [mm]: 36
  • Váha [g]: 100

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Vedecké nie
Finančný nie
Grafické nie
Stolný áno
S tlačou nie
Vreckový nie
Farba sivá

Alternatívne produkty

Canon Kalkulačka LS 10TEG

Canon Kalkulačka LS 10TEG

Hodnotenie: 4,5
7,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Desaťmiestna vrecková kalkulačka od spoločnosti Canon, ktorá bola vytvorená pre spoločnosti a jednotlivcov, ktorým záleží na životnom prostredí, vybavená funkciami pre výpočet daní a prevod meny Euro je vyrobená s využitím recyklovaného materiálu spoločnosti Canon .


Canon AS-2400 (4585B001)
10,55 €

6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentná kompaktná stolná kalkulačka s 14-miestnym nastaviteľným výklopným LCD displejom, duálnym napájaním, automatickým vypínaním a voľbou počtu desatinných miest a zaokrúhlenia.