Allnature Kakao nápoj BIO 100 g
2,70 €

Novinka

Kakao je len ľahko sladený kokosovým cukrom a vanilkovým cukrom. Náš kakaový prášok sme přisladili kokosovým cukrom a vanilkovým cukrom, aby vykúzlil dlhotrvajúci aftertaste.


Allnature Kakaové bôby drvené BIO / RAW 100 g
3,10 €

Kakaové bôby drvené sú v BIO a RAW kvalite. V balení nájdete celý rad vitamínov a minerálov. V 100 g dodáte vášmu telu okrem iného aj 125% referenčnej hodnoty príjmu draslíka, viac ako 100% železa, horčíka a fosforu a takmer 65% zinku.


Allnature Kakaový prášek BIO RAW 100 g-18%
2,70 €

2,20 €

Akcia

Kakaový prášok v BIO kvalite je jemný prášok s nízkou horkosťou a plnou korenistou chuťou a je získavaný zo semien kakaovníka Criollo. Vďaka nejšetrnějšímu spôsobu spracovania je v ňom zachované maximálnom množstve pre telo dôležitých látok, ako je napríklad draslík, železo, horčík alebo zinok.


Allnature RAW BIO Drvené kakaové bôby 200 g
5,80 €

Kakaové bôby drvené v BIO a RAW kvalite – doprajte si túto superpotravinu s celou radou nutrične hodnotných látok, ktorá výborne chutí samotná alebo ako súčasť cereálnych zmesí, smoothies, prípadne domácich čokolád. .


Allnature RAW BIO Kakaový prášok 200 g
6,60 €

BIO kakaový prášok z nepraženého kakaa so zníženým obsahom tuku, si vďaka svojmu šetrnému spracovaniu zachováva veľké množstvo minerálov, stopových prvkov a enzýmov.


Altevita Bio macacao 210g
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lahodný nápoj Macacao je spojením kvalitného kakaového prášku s peruánsku Maco a špongiou reishi. Je zdrojom vzácnych zložiek, ktoré sú spájané s láskou, pocitom šťastia a prvej pomoci pri smutné nálade.


Iswari BIO Kakao prášok
4,20 €

Bio Kakao prášok bol spracovaný pri nízkych teplotách bez praženia, aby zostali zachované všetky dôležité zdraviu prospešné látky.


Iswari Bio Kakaový prášok 800 g
22,20 €

Kakaové bôby od Iswari sú sušené semená nepražených kakaových plodov. Vďaka ich šetrnému spracovaniu pri nízkych teplotách (bez praženia) sú v nich zachované všetky bohaté nutričné látky, vďaka ktorým bývalo kakao Indiánmi právom nazývané pokrmom Bohov.


Iswari Macaccino Sensual BIO 125 g
4,70 €

Macaccino Sensual je výživný a lahodný instantný nápoj, ktorý môžeme použiť ako vynikajúci náhradu kávy. Skvele sa hodí na raňajky ik popoludňajší pauze. Na Macaccinu si pochutí celá rodina. Maccacino obsahuje kombináciu zdraviu prospešných účinkov kakaa, plodiny maca a kokosového cukru.


Naturalis Kakao Naturalis 250 g
6,80 €

Kakao Naturalis je 100% prírodný produkt so zníženým obsahom tuku v BIO kvalite. Je pestované v panenskej prírode Peru. Neobsahuje žiadne pridané látky.


Vitalvibe Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru 250 g
11,30 €

Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.


Vitalvibe Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO 250 g
11,70 €

Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov a kešu orieškov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.