Wolfberry Kakaové bôby drvené BIO 250 g
4,20 €

Kakaové bôby BIO 250 g Wolfberry sú nepražené v surovej forme. Vďaka tomu si zachovávajú neuveriteľné množstvo nutrične hodnotných látok v podobe širokého spektra minerálov, vitamínov, bielkovín, prírodných tukov a sacharidov. Máte radi čokoládu? Kakaové bôby budete mať ešte radšej!.

Allnature RAW BIO Drvené kakaové bôby 200 g
6 €

Kakaové bôby drvené v BIO a RAW kvalite – doprajte si túto superpotravinu s celou radou nutrične hodnotných látok, ktorá výborne chutí samotná alebo ako súčasť cereálnych zmesí, smoothies, prípadne domácich čokolád. .

Iswari Macaccino Sensual BIO 125 g
4,90 €

Macaccino Sensual je výživný a lahodný instantný nápoj, ktorý môžeme použiť ako vynikajúci náhradu kávy. Skvele sa hodí na raňajky ik popoludňajší pauze. Na Macaccinu si pochutí celá rodina. Maccacino obsahuje kombináciu zdraviu prospešných účinkov kakaa, plodiny maca a kokosového cukru.

Allnature Kakao nápoj BIO 100 g
2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kakao je len ľahko sladený kokosovým cukrom a vanilkovým cukrom. Náš kakaový prášok sme přisladili kokosovým cukrom a vanilkovým cukrom, aby vykúzlil dlhotrvajúci aftertaste.

Salvia Paradise Kakaové bôby celé Peru
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistej Kakaové bôby nepražené celej nelúpanej Peru v BIO kvalite sú chuťovým pôžitkom a zároveň i superpotraviny.

Allnature Kakaové bôby drvené BIO / RAW 100 g
3,20 €

Kakaové bôby drvené sú v BIO a RAW kvalite. V balení nájdete celý rad vitamínov a minerálov. V 100 g dodáte vášmu telu okrem iného aj 125% referenčnej hodnoty príjmu draslíka, viac ako 100% železa, horčíka a fosforu a takmer 65% zinku.

Vitalvibe Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru 250 g
11,50 €

Kakaové bôby drvené BIO v kokosovom nektáru predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.

Allnature Kakaový prášek BIO RAW 100 g-28%
2,80 € 2 €

Akcia

Kakaový prášok v BIO kvalite je jemný prášok s nízkou horkosťou a plnou korenistou chuťou a je získavaný zo semien kakaovníka Criollo. Vďaka nejšetrnějšímu spôsobu spracovania je v ňom zachované maximálnom množstve pre telo dôležitých látok, ako je napríklad draslík, železo, horčík alebo zinok.

Allnature Zmes Desiata Tropicano 20 g
1,60 €

Desiata Tropicano vám dodá energiu a dôležité živiny vždy, keď to budete potrebovať. Praktické balenie do vrecka obsahuje banán, ananás, kokos a kakaové bôby. Táto zmes by nemala chýbať v žiadnom zdravom jedálničku.

Country Life Kakao BIO 150 g
1,80 €

Kakaový prášok * so zníženým obsahom tuku (obsah kakaového masla najmenej 10%). Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sóje, orechov a sezamu. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Naturalis Kakao Naturalis 250 g
7 €

Kakao Naturalis je 100% prírodný produkt so zníženým obsahom tuku v BIO kvalite. Je pestované v panenskej prírode Peru. Neobsahuje žiadne pridané látky.

Vitalvibe Kakaové boby drcené BIO z Indonésie 250 g
9,90 €

Kakaové bôby drvené BIO z Indonézie sú nabité výživnými látkami a antioxidanty. Kakao obsahuje tiež neurotransmitery a predstavuje výborný prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu, jasnú myseľ a podporiť zdravý životný štýl.

Vitalvibe Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO 250 g
11,90 €

Kešu-kakaové kúsky v nektáru BIO predstavujú skvelý prostriedok, ako dodať telu energiu, dobrú náladu a jasnú myseľ. Vyrába sa namáčaním nepražených kakaových bôbov a kešu orieškov v lahodnom nektáru z kokosových paliem.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: