Sevylor Colorado Kit

Sevylor Colorado Kit

Hodnotenie: 4,5
490,20 €

437,90 €
+ doprava zadarmo

Sevylor Colorado Kit je dvojmiestny stabilný a odolný nafukovací kajak, použiteľný aj ako kanoe. Je vhodný ako pre plavbu na rieke, tak pre jazdu okolo jazerného, či morského pobrežia. Výhodná zostava Colorado Kit obsahuje navyše kajakárskej pádlo a nožnú pumpu.


Bestway Čln nafukovací Ventura
361,90 €
+ doprava zadarmo

Čln VENTURA je stabilný, pružný a veľmi odolný kajak, ktorý možno použiť na plavbu po pokojných i zvlnených vodách.


Bestway Paddle Board Aqua Journey
422,03 €

318,90 €
+ doprava zadarmo

Nafukovací pádlovací prkno pro jednu osobu s vysokou manévrovatelností lze snadno sbalit a vyrazit s ním na vodu pádlovat nebo surfovat. Vhodné pro jízdu na klidné voděmenších vlnkách. Udržení stability zaručuje protiskluzová podložka, prkno má rukojeť pro pohodlené zvedání a přenášení. Součástí balení je nastavitelné hliníkové pádlo (217 cm), cestovní taška, pumpa a sada pro drobné opravy. Maximální nosnost 95 kg.


Intex Kajak Challenger K2 vč. pádel
231 €

212,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Intex Kajak Challenger K2 vr. pádiel je určený pre 2 osoby. Nízky profil je vhodný pre jazerá, mierne rieky a kľudné more. Súčasťou balenia sú 2 alumíniové pádla a ručná pumpa.


Sevylor Tahiti Plus
235,30 €

211,80 €
+ doprava zadarmo

Coleman Tahiti plus je trojmiestne nafukovacie kanoe. Široké dno a vysoké boky zväčšujú stabilitu. Nastaviteľné sedačky s opierkami výrazne spríjemňujú plavbu. Backpack system s nízkou hmotnosťou uľahčuje transport. Ako darček je pribalený cvičný Kite.


Sevylor Riviera

Sevylor Riviera

Hodnotenie: 3,5
196 €

176,40 €
+ doprava zadarmo

Nadčasový klasický nafukovací kajak Sevylor Riviera pre dvoch dospelých prichádza s novinkou v podobe Backpack systému, ktorý umožňuje kajak za pár minút zložiť do praktického batohu a prenášať na chrbte. Kajak je určený na plavbu po jazerách a pokojných riekach.


Intex Nafukovacie kanoe Excursion Pro
424,20 €
+ doprava zadarmo

Nafukovacie kanoe pre 2 osoby z kvalitného PVC. Intex Excursion Pro má 2 nafukovacie sedadlá a súčasťou balenia sú 2 plastové veslá, ručná pumpa a opravná sada. Kanoe unesie až 180 kg a je vybavená smerovou plutvou a držadlami na oboch stranách lode.