Daiwa Skrutkovacia Záťaž Prorex Do nástrah 8 g

Značka: Daiwa Náš kód: 100002160068

Partnerský predaj

Daiwa Skrutkovacia Záťaž Prorex Do nástrah 8 g

Záťaž, ktorú možno jednoducho naskrutkovať do hlavy / brucha nástrahy. V závislosti od umiestnenia a váhy záťaže sa menia ako vyváženie nástrahy tak jej potápavá hĺbka. Celý popis

2.43

2,43 € vrátane DPH

Náš kód: 100002160068

Popis

Popis produktu

Záťaž, ktorú možno jednoducho naskrutkovať do hlavy / brucha nástrahy. V závislosti od umiestnenia a váhy záťaže sa menia ako vyváženie nástrahy tak jej potápavá hĺbka.

Ideálny v kombinácii so systémom Prorex Screw-In. Daiwa Prorex Screw-in Weight Balancer Záťaž, ktorú možno jednoducho naskrutkovať do hlavy / brucha nástrahy. V závislosti od umiestnenia a váhe záťaže sa menia ako vyváženie nástrahy tak jej potápavá hĺbka. Ideálny v kombinácii so systémom Prorex Screw-In. Najskôr upevnite skrutku do hlavičky nástrahy a potom pripojte dvojitý systém trojháčiky za použitia krúžku. Háčiky môžu byť upevnené do bruška nástrahy. Vďaka tomu dostanete nástrahový systém, ktorý môžete pomaly prezentovať hneď pod hladinou vody. Aby ste jednoducho zmenili potápavosť nástrahy, stačí použiť iný Prorex Screw-In Weight Balancer. Ľahko ho naskrutkujete do bruška nástrahy. Ideálny spôsob lovu po trecie sezóne, kedy šťuky zostávajú prevažne v plytkých vodách! Prorex skrutkovacie systém S týmto závitovým systémom upravíte svoju gumovou nástrahu presne tak, ako sa to práve najlepšie hodí pri love v plytkých vodách. Najskôr upevnite skrutku do hlavičky nástrahy a potom pripojte dvojitý systém trojháčiky za použitia krúžku. Háčiky môžu byť upevnené do bruška nástrahy. Vďaka tomu dostanete nástrahový systém, ktorý môžete pomaly prezentovať hneď pod hladinou vody. Aby ste jednoducho zmenili potápavosť nástrahy, stačí použiť iný Prorex Screw-In Weight Balancer. Ľahko ho naskrutkujete do bruška nástrahy. Ideálny spôsob lovu po trecie sezóne, kedy šťuky zostávajú prevažne v plytkých vodách!

 

Dostupné v 3 gramážach Obsah balenia: 4.0g – 4ks 6.0g – 4ks 8.0g – 3ks


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť 8 g