Cotté 100% BIO bavlna - MIDI 3 (4-9kg) 28ks

Cotté 100% BIO bavlna - MIDI 3 (4-9kg) 28ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
100% BIO bavlna – hypoalergénne – balené priamo do krabičky, bez plastového obalu. Vyrobené na Slovensku. Detské plienky s vnútornou povrchovou vrstvou z certifikovanej 100% BIO bavlny. 28ks v balení Váha 4 – 9kg Celý popis
10,99 €
Vrátane DPH
0,35 €/ks
Partner: CELLTEX

Skladom u partnera 5+ kusov

27.9.2021 - 28.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056344212

Popis

Jemná 100 % BIO bavlna, ktorá sa nachádza na vnútornej povrchovej vrstve Cotté plienok je ideálna pre citlivú pokožku vášho dieťatka, keďže ponúka ochranu plne prírodného materiálu. Certifikovaná BIO bavlna vyrástla prirodzene, bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Je v prírode jednoducho biologicky rozložiteľná, hypoalergénna a jej pH sa zhoduje s jemnou a citlivou pokožkou vášho dieťatka. Vlákna tejto čistej organickej bavlny sú jemnučké na dotyk a pomáhajú predchádzať vzniku nepríjemných alergií alebo vyrážok.

JEMNÉ

BIO bavlna je na dotyk výnimočne jemná, veľmi pohodlná a priedušná. Vlákna tejto bavlny tiež zabraňujú vzniku alergických reakcií alebo vyrážok.

ČISTÉ

Použité hypoalergénne materiály sú vhodné najmä pre citlivú pokožku, keďže neobsahujú chlór, latex, krémy, parfumy, parabény alebo iné chemikálie.

ABSORPČNÉ

Absorpčné jadro obsahuje certifikovanú prírodnú buničinu, ktorá pochádza zo zodpovedne vyťažených lesov. Vnútorná povrchová časť plienok je z mäkkej BIO bavlny.

EKO

Ekologicky balené bez použitia plastovej fólie, priamo do recyklovateľnej papierovej krabičky, ktorú nemusíte vyhadzovať, ale môžete ju využiť ako odkladací priestor. Vyrobené zo 100% zelenej energie

Čo sa nachádza vo vnútri Cotté plienok?

1.Absorpčné jadro zo 100 % prírodnej a obnoviteľnej celulózy, ktorá nebola bielená chlórom a pochádza zo zodpovedne vyťažených lesov (PEFC). Superabsorbent absorbuje a bezpečne uzamkne tekutinu vo vnútri.

2.Elastické úchytky pomáhajú udržať plienku pri zapínaní na správnom mieste.

3.Vnútorná povrchová vrstva z certifikovanej 100 % BIO bavlny sa priamo dotýka detskej pokožky.

4.Dvojitá ochrana pred pretečením je zabezpečená bezlatexovou gumičkou, ktorá netlačí na detské nožičky a zabraňuje pretečeniu.