Kód: 15640972

Dekora Fondánový list na dort Jednorožec a duha 16cm

Dekora Fondánový list na dort Jednorožec a duha 16cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Fondánový list s potiskem Jednorožec a duha. Celý popis
4,60 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
4,60 €

28.3.2023 - 30.3.2023 na vašej adrese

Popis

Fondánový list na jednoduché a rýchle dekorovanie tort. Na jeho výrobu sú použité kvalitné suroviny a potravinárske farby. Fondánový list sa kladie na hotovú tortu, ktorá je potiahnutá cukrovou hmotou, marcipánom, alebo čokoládou. Fondánový list nedávajte na nič vlhké, ako je napríklad marmeláda, tvaroh, puding a pod. Vkladať tortu s fondánovým listom do chladničky, sa takisto neodporúča – fondánový list by mohol navlhnúť a skrútiť sa, prípadne začať stekať (tak ako poťahová hmota). Tortu s fondánovým listom stačí nechať v chladnejšej miestnosti.

Fondánový list vyberieme z obalu, z jeho spodnej strany opatrne odstránime tenkú priehľadnú fóliu, teraz fondánový list položíme na už pripravenú tortu. Tortu finálne ozdobíme. Pozor na fondánový list nenanášame žiadne gély, tak ako je to pri jedlom papieri. Fondánový list má krásne farby, ktoré sa už ničím nemusia zvýrazňovať. Ak fondánový list umiestňujete na hranu torty, môžete ho podlepiť trochou alkoholu (nanášajte iba zo spodnej strany) – alkohol sa nesmie dostať na prednú stranu obrázka – motív by sa rozpil.

 

Složení:
Aróma, extrakt zo svetlice farbiarskej, škrob, farba: E133, E151, E155, E162, zahusťovadlo: maltodextrín, zvlhčovač vzduchu: E422, emulgátor: E433, sójový lecitín, konzervačná látka: E202, E330, sladidlo: E955, E965