10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Pebbly Taška na obedy , NBA209, prenosná, opakovane použiteľná, organická bavlna, 13,5 L, 2 ucha, zapínanie na patentku, odnímateľné dno

Pebbly Taška na obedy , NBA209, prenosná, opakovane použiteľná, organická bavlna, 13,5 L, 2 ucha, zapínanie na patentku, odnímateľné dno

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
NBA209 – taška na obed z organickej bavlny s dvoma ušami a zapínaním na patentku značky Pebbly.
20,99 €
Tovar od: Apollo store
20,99 €
Získajte dopravu ZADARMO so

26.7.2024 na výdajnom mieste
26.7.2024 na vašej adrese

Popis

Vlastnosti:
- materiál: organická bavlna
- farba: béžová / natur
- kapacita 13,5 l
- praktická na každodenné použitie, s dvoma ušami a zapínaním na patentku
- na obed do kancelárie, do vlaku, ale aj von
- opakovane použiteľná taška ponúka alternatívu k jednorazovým plastovým taškám (znižujete vašu ekologickú stopu a prispieva k ochrane našej planéty)
- vnútri a vonku sieťované vrecko
- zapínanie na patentku
- pevné farebné tkané bavlnené rukoväte
- pevné odnímateľné dno
- v ponuke aj ďalšie tašky: NBA210, NBA 225, NBA 207, NBA 208 a NBA209
- rozmery: 32 × 25 × 17 cm

Francúzska značka Pebbly ponúka estetické, funkčné a udržateľné produkty pre Vašu kuchyňu a varenie vo francúzskom štýle. Spoločnosť Pebbly sa zameriava na prírodné a udržateľné materiály, uprednostňuje borosilikátové sklo (odoláva teplotným šokom do 180 ° C a extrémnym teplotám až +400 ° C, neobsahuje BPA a ftaláty), bambus, drevo, kov a organickú bavlnu. Ponúka riešenie skladovania v opakovane použiteľných nádobách. Každý predmet je dômyselne vytvorený tak, aby ponúkol skutočný zmyslový a intuitívny zážitok a zaručil pohodlie pri používaní. Výrobky sú vyrábané v plne certifikovaných továrňach vo Francúzsku, Číne, Taliansku a Vietname.
V ponuke sú tašky a obaly z organickej bavlny na uskladnenie potravín, kompostovacie koše do kuchyne, sklenené dózy na skladovanie potravín, látkové obaly na potraviny, opakovane použiteľné vrecká so včelím voskom, varešky, špachtle, stierky a ďalšie kuchynské náčinie, váhy na potraviny či dosky.
1% for Planet – Pebbly venuje 1 % svojho obratu schváleným združeniam, ktoré podnikajú konkrétne kroky na ochranu planéty.
Rozmery celého zabaleného výrobku: šírka: 263mm, výška: 257mm, dĺžka: 55mm
Hmotnosť celého výrobku: 261.0 g