Banquet Sada tanierov square FLOREA, 18 ks
42,71 € 33,10 €

Sada riadu Florea od značky Banquet ponúka 18 ks tanierov, vrátane dezertných, hlbokých aj plytkých v štýlovom hranatom tvare. Taniere sú vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky.

Lamart Sada jedálnych tanierov 6ks LT9002
14,50 € 14,20 €

Biela sada štvorhraných tanierov pre dvoch je elegantne doplnená autogramom francúzskeho kuchára Piere Lamarta, ktorý sa preslávil svojou dobrosrdečnosťou a najmä výbornou kuchyňou na bretónskom pobreží.

Orion Súprava jedálenská PARMA 18 ks
39 €

Elegantná jedálenská súprava vyrobená z opálového skla pod značkou Orion. Súprava Parma má pekný hranatý tvar a v balení nájdete po šiestich kusoch dezertné, plytké a hlboké taniere.

Banquet Sada tanierov square LOUNGE, 18 ks
42,71 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada riadu LOUNGE od značky Banquet ponúka 18 ks tanierov, vrátane dezertných, hlbokých aj plytkých v štýlovom hranatom tvare. Taniere sú vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky. So zdobenými okrajmi.

Banquet Sada tanierov SANSA, 18 ks
34,94 € 25,30 €

Sada riadu SANSA od značky Banquet ponúka 18 ks tanierov, vrátane dezertných, hlbokých aj plytkých. Taniere sú vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky. S jednoduchým elegantným vzorom po okrajoch.

Banquet Sada tanierov square CHARME, 18 ks
42,71 € 33 €

Sada riadu CHARME od značky Banquet ponúka 18 ks tanierov, vrátane dezertných, hlbokých aj plytkých v štýlovom hranatom tvare. Taniere sú vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky.

Banquet Sada tanierov BLUE MEADOW, 18 ks
38,82 € 29 €

Sada riadu BLUE MEADOW od značky Banquet ponúka 18 ks tanierov, vrátane dezertných, hlbokých aj plytkých. Taniere sú vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky.

Banquet Sada tanierov PINK FLOWERS, 18 ks
38,82 € 29,20 €

Sada riadu PINK FLOWERS od značky Banquet ponúka 18 ks tanierov, vrátane dezertných, hlbokých aj plytkých. Taniere sú vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky. S farebným kvetinovým vzorom po okrajoch.

Lamart Sada jedálnych tanierov 6ks LT9001-32%
12,54 € 8,50 €

Akcia

Elegantná biela sada hlbokého, plytkého a dezertného taniera pre dvoch bola inšpirovaná skúsenosťami a hravým prístupom k vareniu francúzskeho kuchára Piere Lamarta, ktorý sa preslávil svojou rodinou brasserií v Bretagni.

Banquet Sada tanierov Sunny, 18 ks
29,57 € 28,32 €

Akcia

Veselá súprava tanierov s kvetmi slnečníc vám pripomenie radostný augustový deň plný letných dobrôt. Je určená až pre 6 osôb a zvládne trojchodové menu vďaka obsiahnutému polievkovému, plytkému a dezertnému tanieru.

Banquet Sada tanierov OLIVES, 18 ks, OKK
31,63 € 27,50 €

Sada tanierov s krásnym motívom čiernych a zelených olív zmení razom vaše stolovanie. V sade je 6 dezertných, 6 polievkových a 6 klasických tanierov a môžete ich používať ako v mikrovlnnej rúre, ako aj v umývačke riadu.

Banquet Sada tanierov BLUEBELL, 18 ks
42,71 € 30 €

Sada riadu BLUEBELL od značky Banquet ponúka 18 ks tanierov, vrátane dezertných, hlbokých aj plytkých. Taniere sú vyrobené z porcelánu, vhodné do mikrovlnnej rúry aj umývačky. Zdobené po okrajoch.

Banquet 18-dielna sada Poppy-16%
27,99 € 23,27 €

Akcia

Poppy je 18-dielna sada tanierov s motívom červených kvitnúcich makových kvetov. Sada obsahuje 6 dezertných, 6 polievkových a 6 klasických tanierov. Všetky sú vyrobené z porcelánu.

Banquet 18-dielna sada squareLavender
35,99 € 29,20 €

Porcelánová 18-dielna sada tanierov squareLevander značky BANQUET v bielej farbe s farebným dekórom levanduľových sadov. Taniere je možné používať do mikrovlnnej rúry a možno ich umývať v umývačke riadu.

Lamart LT9021 TANIERE OKRÚHLE 6KS WAVE
15,80 €

Biela porcelánová súprava okrúhlych tanierov WAWE od značky LAMART pre každodenné použitie, obsahuje 2× plytký tanier, 2× hlboký tanier a 2× dezertný tanier. Rozmery tanierov sú 27cm / 23cm / 20cm. Taniere sú ľahké na čistenie a údržbu.

Banquet Sada tanierov square FLOWERS, 18 ks
38,24 € 35 €

Sada tanierov FLOWERS obsahujúca 18 ks je ideálnym setom pre väčšiu rodinu. Obsahuje hlboké, plytké a dezertné taniere, ktoré sú vyrobené z kvalitného porcelánu. Sú zdobené farebnými kvetmi.

Banquet Sada tanierov GEOMETRIC, 18 ks
30,58 € 27,20 €

Sada tanierov GEOMETRIC obsahujúca 18 ks je ideálnym setom pre väčšiu rodinu. Obsahuje hlboké, plytké a dezertné taniere, ktoré sú vyrobené z kvalitného porcelánu. Sú zdobené červenými a čiernymi tvarmi.

TimeLife Set riadu 40 súčastí pre 8 osôb
68,85 € 62 €
+ doprava zadarmo

Praktická a kvalitná sada riadu obsahuje: 8 × veľký plochý tanier, 8 × menšie plochý tanier, 8 × miska, 8 × šálka, 8 × podšálka. Riad možno bez obáv vložiť do mikrovlnnej rúry a do umývačky. TimeLife Set riadu 40 súčastí pre 8 osôb je vyrobený z porcelánu.

Luminarc Súprava tanierov ALEXIE, 18 ks
23,24 € 21,30 €

Jedálenská súprava ALEXIE od značky Luminarc sa skladá z 18 kusov riadu. Možno ich používať v mikrovlnnej rúre i umývať v umývačke riadu. Taniere sú odolné proti poškriabaniu a oteru, tepelnému šoku, tiež sú neporézne a preto zabraňujú usadzovaniu baktérií.

Kesper Rozprašovač na olej a ocet, 2 ks
17,50 €

Sada dvou rozprašovačů na olej a ocet ze skla s víkem z chirurgické oceli od společnosti Kesper. Ideální pro dochucování nejrůznějších pokrmů. Přijde vhod jak profesionálním kuchařům, tak náruživým gurmánům. Rozprašovače mají průměr 5 cm a výšku 19 cm.

Orion Jedálenská súprava plastového riadu na piknik, 13ks-19%
10,63 € 8,51 €

Akcia

Sadu plastového riadu pre 4 člennú rodinu využijete pre stolovanie pri dovolenke alebo kempe. Môže so vám hodiť aj na terase alebo na záhrade, pre piknikové posedenie. Sada obsahuje 13 dielov – 1× štvorcový box, 4× plytký tanier, 4× hlboký tanier a 4× pohár.

Orion Sada jídelní Ebro 18 ks
35 €

Sada Ebro má pekný okrúhly tvar a v balení sú po šiestich kusoch dezertné, jedálenské a hlboké taniere. Elegantná jedálenská súprava vyrobená z opálového skla pod značkou Orion.

Ritzenhoff&Brecker Takeo Leaves 20,5 cm polievkový tanier 6 ks-53%
74,61 € 34,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Priemer tanierov je 20,5 cm a v balení nájdete štyri kusy. Elegantný čierno-biely dekor doplňte aj o misky a hrnčeky. Sada tanierov značky Ritzenhoff & Breker z radu Takeo Leaves je vyrobená z keramiky.

Ritzenhoff&Brecker Royal Reiko 26 cm plytký tanier 4 ks
67,14 € 58,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Priemer plytkého taniera je 26 cm a v balení nájdete hneď štyri kusy. Nádherný modro biely dekor doplňte aj o misky a hrnčeky. Sada tanierov značky Ritzenhoff & Breker z radu Royal Reiko je vyrobená z porcelánu.

Kesper Talíř s motivem Bamboo fibre
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Talíř vyrobený převážně z bambusového dřeva s motivem Bamboo Fibre. Firma Kesper připravila tuto řadu nádobí s ohledem na životní prostředí, a proto je talíř vyroben téměř bezvýhradně z přírodních materiálů. Má estetický motiv připomínající bambusová vlákna.

Kesper Úložný box na čerstvé potraviny
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Obdélníkové prkénko z bambusu s průhledným poklopem. Úložný box od firmy Kesper je určen především na skladování čerstvých potravin, které lze na prkénku rovnou krájet. Díky poklopu nebudou potraviny osychat a ztrácet kvalitu.

Vidivi PAPAYA 6 dielna sada tanierov, 19 cm
32 €

Sklenená 6 dielna sada tanierov je ideálna pre podávanie dezertov, sushi či akýchkoľvek iných pokrmov. Vyznačujú sa mäkkými zvlnenými líniami s nadčasovým elegantným dizajnom, asymetrický tvar definuje papayu. Dodajú vášmu stolu jemný nádych exotiky. Sú vyrobené z kvalitného luxusného talianskeho skla z Benátok.

Maxwell & Williams Jedálenský tanier Marigold White Flower, 4 k-16%
46,59 € 38,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny, neprehliadnuteľný až extravagantný, to je vzor Marigold od dizajnéra Christophera Vina. Celý rad tvorí rovnaký dekor v inverzne sa striedajúcich farbách, vďaka čomu je možné jednotlivé kusy kolekcie kombinovať.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: