-26%
Bruxxi Barový stôl Rustica, 80 cm, mangové drevo

Bruxxi Barový stôl Rustica, 80 cm, mangové drevo

662,97 €
488,01 €
Akcia

Barový stôl Rustika je exkluzívny celodrevený barový nábytok vo vidieckom štýle. Nádherná kresba dreva a jeho hrubé spracovanie vo vás s každým dotykom vyvolá príjemné pocity spojené s rýdzou prírodou.

shumee Jedálenský stôl priehľadný, tvrdené sklo 80 cm

shumee Jedálenský stôl priehľadný, tvrdené sklo 80 cm

192 €
Doprava zadarmo

Modny stół do jadalni o czystych liniach to doskonały wybór do Twojej jadalni lub kuchni. Jego prosta elegancja sprawia, że codzienne posiłki stają się wyjątkowe. Stół posiada gładki blat z hartowanego szkła, który można łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką. Nogi z litego drewna dębowego dodają solid

Partner: Shumee
-54%
IDEA nábytok Jedálenská zostava MUNCHEN 140 dub

IDEA nábytok Jedálenská zostava MUNCHEN 140 dub

257 €
118 €

Jedálenská zostava MUNCHEN 140 dub obsahuje jedálenský stôl a 2 lavice. Každá lavica je určená pre 2 osoby a odporúčaná nosnosť lavice je do 180 kg. Zostava vo vyhotovení MDF (22 mm) dub má rozmer stola 140 × 80 × 75 cm a lavice 140 × 37 × 45 cm. Cena zostavy je bez sedákov, tie možno prikúpiť.

shumee barový stôl s poličkou čierny 120x60x110 cm poly ratan

shumee barový stôl s poličkou čierny 120x60x110 cm poly ratan

211 €
Doprava zadarmo

Stolik barowy z półką do przechowywania to doskonały wybór do każdego domu, ogrodu, baru, pubu, restauracji itp. Ten stół bistro jest wykonany z rattanu PE i stalowej ramy, dzięki czemu jest trwały i stabilny. Solidny blat z litego drewna akacjowego sprawdzi się, by umieścić na nim napoje i przekąsk

Partner: Shumee
-17%
Design Scandinavia Jedálenský stôl okrúhly Castle, 110 cm

Design Scandinavia Jedálenský stôl okrúhly Castle, 110 cm

327 €
269 €
Akcia

Jedálenský stôl Castle je luxusný okrúhly jedálenský stôl so stolovou doskou v mramorovom dekóre.

Stôl Castle je ideálnou voľbou pre milovníkov prírodných materiálov, no zároveň je cenovo výrazne dostupnejší. Stolová doska je z melamínu vo veľmi vydarenej imitácii mramoru.

shumee Jedálenský stôl 80x80x75 cm, recyklovaný masív

shumee Jedálenský stôl 80x80x75 cm, recyklovaný masív

157 €
Doprava zadarmo

Tento drevený jedálenský stôl v industriálnom štýle predstavuje pôsobivý doplnok do kuchyne alebo jedálne. Jedálenský stôl je vyrobený z recyklovaného masívu, ktorý pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných stavieb a pozostáva z rôznych typov dreva, ako napríklad tíkového, tvrdého, t

Partner: Shumee
-40%
IDEA nábytok Stôl PROFI 120x80 sivý

IDEA nábytok Stôl PROFI 120x80 sivý

164 €
98 €

Stôl PROFI 120 × 80 sivý má pevnú konštrukciu a nohy vo vyhotovení kov, vo vyhotovení sivé. Doska stola je lamino vo farebnom vyhotovení sivá. Kvalitný stôl možno využiť ako jedálenský v kuchyni aj v pracovni ako písací. Stôl PROFI 120 × 80 možno umiestniť samostatne či po boku ďalších stolov PROFI.

Jedálenské stoly

Jedálenské stoly sú neoddeliteľnou časťou jedálne alebo kuchyne. Ako vybrať malý jedálenský stôl alebo rozkladací jedálenský stôl a aké sú výhody jedálenského stola z masívu?

Malé jedálenské stoly

  • Malé jedálenské stoly sa hodia do menších domácností či jedální, ideálne pre 1-2 osoby do garsónok.

Rozkladací jedálenský stôl

  • Výhoda rozkladacích jedálenských stolov spočíva v možnosti zväčšenia jedálenskej plochy podľa potreby (napr. pri príchode návštevy) a skladnosti.

Okrúhly jedálenský stôl

  • Okrúhle jedálenské stoly sa hodia pre umiestnenie v priestore. Ideálne sú do väčších priestorov ako sú veľké kuchyne či jedálne.

→ Štvorcové jedálenské stoly sa hodia do menších priestorov, obdĺžnikové stoly sú najrozšírenejšie.

Rohový jedálenský stôl

  • Rohový stôl je zvyčajne vybavený rohovou lavicou pre úsporu miesta, hodí sa pre početnejšie rodiny a do menších kuchýň. V jedálenskej lavici býva obvykle úložný priestor.

→ Jedálenské stoly sú k dostaniu aj ako súčasť jedálenských setov. Výhodou jedálenských setov je jednotný dizajn a zvyčajne výhodnejšia obstarávacia cena.

Jedálenský stôl z masívu

  • Jedálenské stoly z masívu vynikajú prírodným vzhľadom, v prípade tvrdého dreva (dub, buk) dobrou odolnosťou a dlhou životnosťou, treba však počítať s náročnejšou údržbou.

→ Jedálenské stoly vyberajte tiež podľa počtu osôb:

Väčšina jedálenských stolov je koncipovaná pre 2 - 8 osoby. Plocha jedálenského stola pre jednu osobu by mala byť min. 55 × 40 cm, ideálne je plocha 65 × 55 cm.

Jedálenský stôl pre 6 osôb

  • Ideálne rozmery jedálenského stola pre šesť osôb sú v prípade obdĺžnikového stola cca 150 × 75 cm. Hodí sa do väčších rodinných kuchýň a jedální.

Nezabudnite si zaobstarať tiež pohodlné jedálenské stoličky.