Greatstore Jedálenský stôl 160x80x76 cm masívne akáciové drevo

Greatstore Jedálenský stôl 160x80x76 cm masívne akáciové drevo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento jedinečný jedálenský stôl s rustikálnym vzhľadom a prírodným povrchom so vzhľadom orecha bude nadčasovým doplnkom vašej domácnosti. Tento jedálenský stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva, tropického tvrdého dreva, ktoré je trvácne a odolné voči poveternostným vplyvom. Každý krok výro Celý popis
311,12 €
Vrátane DPH
296,75 €
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Už sa nepredáva

Kód: 100059757547

Popis

Tento jedinečný jedálenský stôl s rustikálnym vzhľadom a prírodným povrchom so vzhľadom orecha bude nadčasovým doplnkom vašej domácnosti.

Tento jedálenský stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva, tropického tvrdého dreva, ktoré je trvácne a odolné voči poveternostným vplyvom. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najvyššou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej kresbe dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov. Pevná vrchná doska ponúka priestor na uloženie jedla, občerstvenia, ovocných košov, fotorámikov alebo iných dekoratívnych predmetov. Montáž je jednoduchá.

Dôležitá poznámka: Farby a štruktúra dreva sa môžu líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každý jedálenský stolík jedinečný. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Materiál: Masívne akáciové drevo s orechovou povrchovou úpravou
  • Rozmery: 160 × 80 × 76 cm (D x Š x V)
  • Počet osôb: 6
  • Leštené, natierané a lakované
  • Výrobok je potrebné poskladať