Greatstore Jedálenský stôl 160x80x76 cm, drevený masív sheesham

Greatstore Jedálenský stôl 160x80x76 cm, drevený masív sheesham

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento štýlový jedálenský stôl v rustikálnom štýle predstavuje jedinečný doplnok do kuchyne alebo jedálenskej miestnosti. Jedálenský stôl je vyrobený z dreveného masívu sheesham. Sheesham je drevo tropického listnatého stromu, ktoré sa vyznačuje nádhernou textúrou a ktorému sa niekedy hovorí aj ružov Celý popis
324,77 €
Vrátane DPH
311,53 €
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059760008

Popis

Tento štýlový jedálenský stôl v rustikálnom štýle predstavuje jedinečný doplnok do kuchyne alebo jedálenskej miestnosti.

Jedálenský stôl je vyrobený z dreveného masívu sheesham. Sheesham je drevo tropického listnatého stromu, ktoré sa vyznačuje nádhernou textúrou a ktorému sa niekedy hovorí aj ružové drevo alebo palisander. Toto drevo sa navyše neštiepi ani nedeformuje a je prirodzene odolné voči hnilobe. Jedálenský stôl je kompletne ručne vyrobený a každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie.

Jedálenský stôl sa jednoducho montuje. Dôležitá poznámka: Farba dreva sa u jednotlivých kusov môže líšiť, a preto je každý z našich jedálenských stolov jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Rozmery: 160 × 80 × 76 cm (D x Š x V)
  • Materiál: Drevený masív sheesham
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • Výrobok je potrebné poskladať