RCR Poháre na sekt flauta Opera 130 ml, 6 ks

RCR Poháre na sekt flauta Opera 130 ml, 6 ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Štýlový moderný krištáľ z Talianska. Exkluzívny darček do domácnosti. Celý popis
36,50 €
Vrátane DPH
6,08 €/ks

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2022 - 13.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu JTF Partnership

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12779709

Popis

Poháre na sekt / prosecco Opera 130 ml, 6 ks v balení

  • Výška pohára: 210 mm
  • Najväčší priemer pohára: 70 mm
  • Balenie: 6 kusov
  • Vhodné do umývačky riadu

RCR Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka s päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Celé portfólio tzv. moderného krištáľu je vyrobené v Taliansku.

LUXION®

Laboratóriá RCR Cristalleria Italiana vyvinuli novú generáciu bezolovnatého krištáľu, ktorý dostal názov LUXION®. „Ultračistý“ LUXION® má index lomu 1,5425, čo je najviac v porovnaní s ostatnými krištáľovými materiálmi na trhu. Vďaka starostlivej príprave a dokonalému vyváženiu ingrediencií má LUXION® nulové farebné rezíduum a takmer dokonalú priehľadnosť

Poháre vyrobené z tohto materiálu nie sú dodatočne striekané žiadnou organickou látkou (táto technológia je používaná ostatnými výrobcami pre zvýšenie odolnosti pohárov; negatívne však ovplyvňuje farebnú neutrálnosť a transparentnosť pohárov; stopy týchto látok sa tiež rozpúšťajú v nápoji a môžu ovplyvniť jeho chuť a vôňu). Výrobok má tak rovnaké vlastnosti, ako by bol vyrobený z číreho kusu prírodného krištáľu.

Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu. Ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované po tisícom umytí, po ktorom sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Krištáľové sklo však vždy odporúčame umývať šetrne, nepoužívať abrazívnu a agresívnu umývaciu chémiu. 

Luxion je ľahký a napriek tomu pevný a to vďaka jeho výrobe. Je totiž vyrobený aj z titánia, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym teplotným procesom. Toto sklo teda na prvý pohľad pôsobí luxusne a krehko, no vydrží aj štandardnú záťaž prevádzky, či bežnú manipuláciu v domácnosti.